RIPAC COMMERCIAL DIVISION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 10 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RIPAC COMMERCIAL DIVISION S.R.L.
- CUI
- 45444399
- Nr. înmatriculare
- J40/246/2022
- EUID
- ROONRC.J40/246/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- PIPERA, nr. 61, bl. 1, sc. 2, et. 7, ap. 147, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRĂCIUNESCU DAN TEODOR — administrator
- PRICHICI CĂTĂLIN-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.809 din 1.927 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 127.707 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -39.128 lei | 1 | 1.201.534 lei | 1.426.325 lei | -211.892 lei |
| 2024 | 0 lei | -110.294 lei | 1 | 1.695.721 lei | 1.880.483 lei | -172.763 lei |
| 2023 | 0 lei | -41.435 lei | 1 | 1.228.290 lei | 1.302.759 lei | -62.470 lei |
| 2022 | 0 lei | -21.235 lei | 1 | 129.698 lei | 150.733 lei | -21.035 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 39.128 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.128 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.128 lei
- Active imobilizate
- 1.144.572 lei
- Active circulante
- 56.962 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 14.277 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.685 lei
- Datorii
- 1.426.325 lei
- Capitaluri
- -211.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 110.294 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110.294 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 110.294 lei
- Active imobilizate
- 1.144.572 lei
- Active circulante
- 551.149 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 389.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.871 lei
- Datorii
- 1.880.483 lei
- Capitaluri
- -172.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 513.091 lei
- Cheltuieli totale
- 554.526 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.435 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.435 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.228.290 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.221.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.189 lei
- Datorii
- 1.302.759 lei
- Capitaluri
- -62.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 49.292 lei
- Cheltuieli totale
- 70.527 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.235 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.235 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 129.698 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 128.895 lei
- Casa și conturi la bănci
- 803 lei
- Datorii
- 150.733 lei
- Capitaluri
- -21.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului