RIN PERFORM INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Rădăuți, înmatriculată la 17 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RIN PERFORM INVEST S.R.L.
- CUI
- 44284630
- Nr. înmatriculare
- J33/947/2021
- EUID
- ROONRC.J33/947/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- FRÎNCEI, nr. 10 E, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Localitate
- Municipiul Rădăuți, Suceava
- Cod poștal
- 725400
Contact
- Telefon
- 0740 879 162
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RĂUŢU SORINA-RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 92 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Suceava, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 14.169 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 81%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.513 lei | -22.523 lei | 1 | 23.250 lei | 18 lei | 23.232 lei |
| 2024 | 162.960 lei | 119.727 lei | 1 | 51.735 lei | 5.980 lei | 45.755 lei |
| 2023 | 98.682 lei | 56.683 lei | 1 | 29.111 lei | 11.283 lei | 17.828 lei |
| 2022 | 16.200 lei | 2.547 lei | — | 33.333 lei | 588 lei | 32.745 lei |
| 2021 | 81.000 lei | 59.998 lei | — | 61.658 lei | 1.460 lei | 60.198 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.513 lei
- Venituri totale
- 38.370 lei
- Cheltuieli totale
- 60.668 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.298 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.523 lei
- Active imobilizate
- 6.888 lei
- Active circulante
- 16.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.130 lei
- Datorii
- 18 lei
- Capitaluri
- 23.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.960 lei
- Venituri totale
- 183.098 lei
- Cheltuieli totale
- 61.774 lei
- Profit brut
- 121.324 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.727 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.735 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.985 lei
- Datorii
- 5.980 lei
- Capitaluri
- 45.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.682 lei
- Venituri totale
- 98.682 lei
- Cheltuieli totale
- 31.458 lei
- Profit brut
- 67.224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 792 lei
- Active circulante
- 28.319 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.319 lei
- Datorii
- 11.283 lei
- Capitaluri
- 17.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.200 lei
- Venituri totale
- 16.200 lei
- Cheltuieli totale
- 13.167 lei
- Profit brut
- 3.033 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.547 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.692 lei
- Active circulante
- 30.641 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30.641 lei
- Datorii
- 588 lei
- Capitaluri
- 32.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.000 lei
- Venituri totale
- 81.000 lei
- Cheltuieli totale
- 18.572 lei
- Profit brut
- 62.428 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.998 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.658 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 61.658 lei
- Datorii
- 1.460 lei
- Capitaluri
- 60.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului