RHEIN VISION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, înmatriculată la 26 martie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- RHEIN VISION SRL
- CUI
- 29582829
- Nr. înmatriculare
- J2013000475297
- EUID
- ROONRC.J2013000475297
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 martie 2013
Sediu social
- Adresă
- BRUXELLES, nr. 5, Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova
- Localitate
- Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova
- Cod poștal
- 107025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CZARNOPOLSKA-MUSIAL BARBARA AGNIESZKA — administrator
- POPA VLAD — administrator
- ROSATO LEONARDO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Prahova; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136.006.326 lei | 21.335.614 lei | 251 | 130.110.769 lei | 15.649.048 lei | 114.594.975 lei |
| 2023 | 127.922.819 lei | 21.409.516 lei | 263 | 121.916.659 lei | 29.263.826 lei | 93.259.361 lei |
| 2022 | 140.570.126 lei | 17.182.683 lei | 329 | 86.209.456 lei | 14.963.132 lei | 71.849.845 lei |
| 2021 | 133.373.466 lei | 22.506.364 lei | 284 | 80.200.952 lei | 25.759.066 lei | 54.667.162 lei |
| 2020 | 89.991.193 lei | 10.969.768 lei | 240 | 54.957.968 lei | 19.576.358 lei | 35.604.588 lei |
| 2019 | 83.371.561 lei | 13.240.973 lei | 190 | 52.865.576 lei | 28.534.427 lei | 24.634.820 lei |
| 2018 | 56.078.218 lei | 7.225.361 lei | — | 33.614.825 lei | 22.525.895 lei | 11.393.847 lei |
| 2017 | 44.766.468 lei | 1.816.181 lei | 142 | 27.885.248 lei | 24.046.873 lei | 4.168.486 lei |
| 2016 | 34.941.796 lei | 2.229.235 lei | 125 | 26.110.536 lei | 25.652.490 lei | 2.359.403 lei |
| 2015 | 24.680.435 lei | 445.697 lei | 67 | 18.821.078 lei | 19.023.016 lei | 130.168 lei |
| 2014 | 12.394.482 lei | -3.116.350 lei | 67 | 11.895.533 lei | 23.112.208 lei | -11.053.029 lei |
| 2013 | 5.698.429 lei | -6.341.789 lei | — | 10.515.073 lei | 18.745.669 lei | -7.949.148 lei |
| 2012 | 162.855 lei | -1.612.359 lei | 12 | 2.605.690 lei | 8.868.870 lei | -1.607.359 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 136.006.326 lei
- Venituri totale
- 139.189.335 lei
- Cheltuieli totale
- 114.481.936 lei
- Profit brut
- 24.707.399 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.335.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.556.803 lei
- Active circulante
- 115.553.966 lei
- Stocuri
- 21.544.314 lei
- Creanțe
- 89.269.299 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.740.353 lei
- Datorii
- 15.649.048 lei
- Capitaluri
- 114.594.975 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 251
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 127.922.819 lei
- Venituri totale
- 130.059.748 lei
- Cheltuieli totale
- 105.392.846 lei
- Profit brut
- 24.666.902 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.409.516 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.751.127 lei
- Active circulante
- 104.165.532 lei
- Stocuri
- 20.163.158 lei
- Creanțe
- 78.426.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.575.863 lei
- Datorii
- 29.263.826 lei
- Capitaluri
- 93.259.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 263
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 140.570.126 lei
- Venituri totale
- 141.540.775 lei
- Cheltuieli totale
- 121.969.262 lei
- Profit brut
- 19.571.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.182.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.031.843 lei
- Active circulante
- 65.177.613 lei
- Stocuri
- 21.755.854 lei
- Creanțe
- 16.602.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.819.727 lei
- Datorii
- 14.963.132 lei
- Capitaluri
- 71.849.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 329
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 133.373.466 lei
- Venituri totale
- 134.237.043 lei
- Cheltuieli totale
- 108.100.368 lei
- Profit brut
- 26.136.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.506.364 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.859.865 lei
- Active circulante
- 56.341.087 lei
- Stocuri
- 21.742.103 lei
- Creanțe
- 20.206.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.392.433 lei
- Datorii
- 25.759.066 lei
- Capitaluri
- 54.667.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 284
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 89.991.193 lei
- Venituri totale
- 91.458.176 lei
- Cheltuieli totale
- 78.362.344 lei
- Profit brut
- 13.095.832 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.969.768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.521.050 lei
- Active circulante
- 37.436.918 lei
- Stocuri
- 13.320.503 lei
- Creanțe
- 10.283.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.832.710 lei
- Datorii
- 19.576.358 lei
- Capitaluri
- 35.604.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 240
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 83.371.561 lei
- Venituri totale
- 83.862.826 lei
- Cheltuieli totale
- 68.654.088 lei
- Profit brut
- 15.208.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.240.973 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.848.010 lei
- Active circulante
- 37.017.566 lei
- Stocuri
- 13.236.799 lei
- Creanțe
- 10.826.679 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.954.088 lei
- Datorii
- 28.534.427 lei
- Capitaluri
- 24.634.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 190
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 56.078.218 lei
- Venituri totale
- 56.475.957 lei
- Cheltuieli totale
- 48.190.958 lei
- Profit brut
- 8.284.999 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.225.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.911.980 lei
- Active circulante
- 20.702.845 lei
- Stocuri
- 9.173.942 lei
- Creanțe
- 6.301.092 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.227.811 lei
- Datorii
- 22.525.895 lei
- Capitaluri
- 11.393.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 44.766.468 lei
- Venituri totale
- 45.392.541 lei
- Cheltuieli totale
- 43.556.252 lei
- Profit brut
- 1.836.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.816.181 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.467.016 lei
- Active circulante
- 13.418.232 lei
- Stocuri
- 8.159.725 lei
- Creanțe
- 5.006.008 lei
- Casa și conturi la bănci
- 252.499 lei
- Datorii
- 24.046.873 lei
- Capitaluri
- 4.168.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 142
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 34.941.796 lei
- Venituri totale
- 35.318.107 lei
- Cheltuieli totale
- 33.088.872 lei
- Profit brut
- 2.229.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.229.235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.519.867 lei
- Active circulante
- 17.590.669 lei
- Stocuri
- 7.782.889 lei
- Creanțe
- 3.903.612 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.904.168 lei
- Datorii
- 25.652.490 lei
- Capitaluri
- 2.359.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 125
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.680.435 lei
- Venituri totale
- 24.967.300 lei
- Cheltuieli totale
- 24.521.603 lei
- Profit brut
- 445.697 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 445.697 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.693.933 lei
- Active circulante
- 9.127.145 lei
- Stocuri
- 5.760.913 lei
- Creanțe
- 3.290.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.615 lei
- Datorii
- 19.023.016 lei
- Capitaluri
- 130.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.737.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 67
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.394.482 lei
- Venituri totale
- 12.465.147 lei
- Cheltuieli totale
- 15.581.497 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.116.350 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.116.350 lei
- Active imobilizate
- 6.128.591 lei
- Active circulante
- 5.766.942 lei
- Stocuri
- 4.253.867 lei
- Creanțe
- 1.310.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.775 lei
- Datorii
- 23.112.208 lei
- Capitaluri
- -11.053.029 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 67
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.698.429 lei
- Venituri totale
- 5.791.823 lei
- Cheltuieli totale
- 12.133.612 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.341.789 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.341.789 lei
- Active imobilizate
- 6.512.192 lei
- Active circulante
- 4.002.881 lei
- Stocuri
- 3.014.475 lei
- Creanțe
- 943.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.532 lei
- Datorii
- 18.745.669 lei
- Capitaluri
- -7.949.148 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 162.855 lei
- Venituri totale
- 469.112 lei
- Cheltuieli totale
- 2.081.471 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.612.359 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.612.359 lei
- Active imobilizate
- 328.176 lei
- Active circulante
- 2.277.514 lei
- Stocuri
- 1.450.700 lei
- Creanțe
- 480.306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 346.508 lei
- Datorii
- 8.868.870 lei
- Capitaluri
- -1.607.359 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 12
Activități autorizate (CAEN)
- 2225 · Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic (CAEN Rev.3)
- 2226 · Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN Rev.3)
- 2315 · Fabricarea de sticlărie tehnică (CAEN Rev.3)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN Rev.3)
- 3313 · Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.3)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 8697 · Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (1)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA