RGV AGRO TYRES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 31 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RGV AGRO TYRES S.R.L.
- CUI
- 47103460
- Nr. înmatriculare
- J2022021737404
- EUID
- ROONRC.J2022021737404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- NUCULUI, nr. 6, bl. V-101, sc. 2, et. 3, ap. 41, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31502
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRENCU GABRIEL-VASILE — administrator
- NICULAE VICENŢIU-CONSTANTIN — administrator
- PÎRVU ROBERT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 945 din 1.024 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, municipiul București, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 117.135 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.328 lei | -6.048 lei | 1 | 19.953 lei | 77.336 lei | -57.383 lei |
| 2024 | 14.526 lei | 874 lei | — | 43.577 lei | 94.912 lei | -51.335 lei |
| 2023 | 8.203 lei | -51.758 lei | 1 | 46.550 lei | 98.775 lei | -52.208 lei |
| 2022 | 0 lei | -660 lei | 0 | 45.010 lei | 45.460 lei | -450 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.328 lei
- Venituri totale
- 18.328 lei
- Cheltuieli totale
- 24.376 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.048 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.048 lei
- Active imobilizate
- 13.558 lei
- Active circulante
- 6.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.412 lei
- Datorii
- 77.336 lei
- Capitaluri
- -57.383 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.526 lei
- Venituri totale
- 14.526 lei
- Cheltuieli totale
- 13.486 lei
- Profit brut
- 1.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.813 lei
- Active circulante
- 28.764 lei
- Stocuri
- 17.563 lei
- Creanțe
- 5.003 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.198 lei
- Datorii
- 94.912 lei
- Capitaluri
- -51.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.203 lei
- Venituri totale
- 8.203 lei
- Cheltuieli totale
- 59.961 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.758 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.758 lei
- Active imobilizate
- 16.067 lei
- Active circulante
- 30.483 lei
- Stocuri
- 22.894 lei
- Creanțe
- 7.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 511 lei
- Datorii
- 98.775 lei
- Capitaluri
- -52.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 660 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 660 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 660 lei
- Active imobilizate
- 33.848 lei
- Active circulante
- 11.162 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 6.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.730 lei
- Datorii
- 45.460 lei
- Capitaluri
- -450 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului