REVERIA TRAVEL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 februarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- REVERIA TRAVEL SRL
- CUI
- 34168387
- Nr. înmatriculare
- J40/2439/2015
- EUID
- ROONRC.J40/2439/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2015
Sediu social
- Adresă
- TRIFOI, nr. 12, ap. 1, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30698
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 7 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.02.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAELA CONSTANTINESCU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 56.308 lei | 22.284 lei | 1 | 1.133.592 lei | 1.075.441 lei | 32.948 lei |
| 2017 | 156.658 lei | 68.751 lei | 1 | 885.662 lei | 844.084 lei | 10.663 lei |
| 2016 | 40.860 lei | -44.507 lei | — | 225.140 lei | 283.228 lei | -58.088 lei |
| 2015 | 22.531 lei | -13.781 lei | 1 | 248.537 lei | 262.118 lei | -13.581 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.308 lei
- Venituri totale
- 63.913 lei
- Cheltuieli totale
- 40.988 lei
- Profit brut
- 22.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.133.592 lei
- Stocuri
- 5.690 lei
- Creanțe
- 1.051.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.977 lei
- Datorii
- 1.075.441 lei
- Capitaluri
- 32.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.658 lei
- Venituri totale
- 157.760 lei
- Cheltuieli totale
- 87.554 lei
- Profit brut
- 70.206 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 885.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 805.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.484 lei
- Datorii
- 844.084 lei
- Capitaluri
- 10.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.860 lei
- Venituri totale
- 47.808 lei
- Cheltuieli totale
- 91.501 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.693 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.507 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 225.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 163.017 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.123 lei
- Datorii
- 283.228 lei
- Capitaluri
- -58.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.531 lei
- Venituri totale
- 23.219 lei
- Cheltuieli totale
- 35.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.683 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.781 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 248.537 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 83.774 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164.763 lei
- Datorii
- 262.118 lei
- Capitaluri
- -13.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6629 · Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului