RENOVA SUNRAIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Comănești, Oraș Comănești, înmatriculată la 4 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RENOVA SUNRAIS S.R.L.
- CUI
- 44217967
- Nr. înmatriculare
- J4/846/2021
- EUID
- ROONRC.J4/846/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- REPUBLICII, bl. 8, sc. A, et. 4, ap. 13, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Localitate
- Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Cod poștal
- 605200
Contact
- Telefon
- 0754 285 409
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTINESCU ANA-MARIA — administrator
- CONSTANTINESCU LAURENŢIU-IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bacău.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.073 lei | — | 47.770 lei | 44.174 lei | 3.596 lei |
| 2024 | — | -532 lei | — | 46.502 lei | 41.833 lei | 4.669 lei |
| 2023 | — | -1.685 lei | — | 47.869 lei | 42.668 lei | 5.201 lei |
| 2022 | 112.471 lei | 75.910 lei | — | 113.717 lei | 48.107 lei | 65.610 lei |
| 2021 | 15.698 lei | 11.312 lei | — | 13.597 lei | 2.085 lei | 11.512 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.073 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.073 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.073 lei
- Active imobilizate
- 47.667 lei
- Active circulante
- 103 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 103 lei
- Datorii
- 44.174 lei
- Capitaluri
- 3.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 532 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 532 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 532 lei
- Active imobilizate
- 47.667 lei
- Active circulante
- -1.165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -1.165 lei
- Datorii
- 41.833 lei
- Capitaluri
- 4.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.685 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.685 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.685 lei
- Active imobilizate
- 47.822 lei
- Active circulante
- 47 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47 lei
- Datorii
- 42.668 lei
- Capitaluri
- 5.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului