RENOCAB TAX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 8 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- RENOCAB TAX S.R.L.
- CUI
- 38992194
- Nr. înmatriculare
- J2018000872125
- EUID
- ROONRC.J2018000872125
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- PRIMĂVERII, nr. 6, bl. S2, sc. 6, et. 4, ap. 192, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400540
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COVACI CIPRIAN IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.055 din 1.470 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Cluj, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 36.264 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.104 lei | -26.548 lei | — | 66.282 lei | 86.835 lei | -20.470 lei |
| 2024 | 39.866 lei | -15.682 lei | — | 93.393 lei | 87.338 lei | 6.078 lei |
| 2023 | 53.106 lei | 1.590 lei | 1 | 86.982 lei | 65.361 lei | 21.760 lei |
| 2022 | 53.155 lei | 4.696 lei | 1 | 20.735 lei | 565 lei | 20.170 lei |
| 2021 | 41.262 lei | 7.053 lei | 1 | 25.018 lei | 10.806 lei | 15.474 lei |
| 2020 | 24.779 lei | -8.734 lei | 1 | 37.178 lei | 24.283 lei | 8.421 lei |
| 2019 | 46.409 lei | 11.056 lei | — | 39.524 lei | 22.886 lei | 17.155 lei |
| 2018 | 32.606 lei | 5.899 lei | 1 | 58.620 lei | 52.521 lei | 6.099 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.104 lei
- Venituri totale
- 29.783 lei
- Cheltuieli totale
- 56.331 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.548 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.548 lei
- Active imobilizate
- 64.270 lei
- Active circulante
- 2.012 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.496 lei
- Casa și conturi la bănci
- 516 lei
- Datorii
- 86.835 lei
- Capitaluri
- -20.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.866 lei
- Venituri totale
- 41.074 lei
- Cheltuieli totale
- 56.756 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.682 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.682 lei
- Active imobilizate
- 91.445 lei
- Active circulante
- 1.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 506 lei
- Datorii
- 87.338 lei
- Capitaluri
- 6.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.106 lei
- Venituri totale
- 59.763 lei
- Cheltuieli totale
- 57.240 lei
- Profit brut
- 2.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.590 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.081 lei
- Active circulante
- 10.901 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.034 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.867 lei
- Datorii
- 65.361 lei
- Capitaluri
- 21.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.155 lei
- Venituri totale
- 53.157 lei
- Cheltuieli totale
- 47.800 lei
- Profit brut
- 5.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.333 lei
- Active circulante
- 12.402 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.846 lei
- Datorii
- 565 lei
- Capitaluri
- 20.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.262 lei
- Venituri totale
- 45.886 lei
- Cheltuieli totale
- 38.577 lei
- Profit brut
- 7.309 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.053 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.333 lei
- Active circulante
- 6.685 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.684 lei
- Datorii
- 10.806 lei
- Capitaluri
- 15.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.779 lei
- Venituri totale
- 30.384 lei
- Cheltuieli totale
- 38.434 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.050 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.734 lei
- Active imobilizate
- 28.333 lei
- Active circulante
- 8.845 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.828 lei
- Datorii
- 24.283 lei
- Capitaluri
- 8.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.409 lei
- Venituri totale
- 46.409 lei
- Cheltuieli totale
- 34.093 lei
- Profit brut
- 12.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.958 lei
- Active circulante
- 566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 566 lei
- Datorii
- 22.886 lei
- Capitaluri
- 17.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.606 lei
- Venituri totale
- 41.706 lei
- Cheltuieli totale
- 34.715 lei
- Profit brut
- 6.991 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.899 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 48.333 lei
- Active circulante
- 10.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.287 lei
- Datorii
- 52.521 lei
- Capitaluri
- 6.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului