REMUS OPRIS CONCEPT DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, înmatriculată la 13 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- REMUS OPRIS CONCEPT DESIGN S.R.L.
- CUI
- 42260170
- Nr. înmatriculare
- J12/556/2020
- EUID
- ROONRC.J12/556/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- MINTIU GHERLII, nr. 341, Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj
- Localitate
- Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj
- Cod poștal
- 407410
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OPRIȘ REMUS ILIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 243 din 268 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7410, județul Cluj, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 39.101 din 42.640 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.145 lei | 7.361 lei | — | 10.943 lei | 9.010 lei | 1.933 lei |
| 2022 | 2.069 lei | 1.736 lei | — | 2.571 lei | 6.263 lei | -3.692 lei |
| 2021 | 3.600 lei | -2.247 lei | — | 772 lei | 6.200 lei | -5.428 lei |
| 2020 | 8.792 lei | -3.381 lei | — | 2.933 lei | 6.114 lei | -3.181 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.145 lei
- Venituri totale
- 10.145 lei
- Cheltuieli totale
- 1.415 lei
- Profit brut
- 8.730 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 216 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.727 lei
- Datorii
- 9.010 lei
- Capitaluri
- 1.933 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.069 lei
- Venituri totale
- 2.069 lei
- Cheltuieli totale
- 271 lei
- Profit brut
- 1.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.736 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.449 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.449 lei
- Datorii
- 6.263 lei
- Capitaluri
- -3.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.600 lei
- Venituri totale
- 3.600 lei
- Cheltuieli totale
- 5.739 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.139 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.247 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 650 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 650 lei
- Datorii
- 6.200 lei
- Capitaluri
- -5.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.792 lei
- Venituri totale
- 8.794 lei
- Cheltuieli totale
- 11.911 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.381 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.811 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.811 lei
- Datorii
- 6.114 lei
- Capitaluri
- -3.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului