REHABKOLL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, înmatriculată la 5 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- REHABKOLL S.R.L.
- CUI
- 44541369
- Nr. înmatriculare
- J27/840/2021
- EUID
- ROONRC.J27/840/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- PIEȚII, nr. 3A, Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, Neamț
- Localitate
- Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, Neamț
- Cod poștal
- 615100
Contact
- Telefon
- 0727 068 680
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COLESNIUC ADINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 98 din 130 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Neamț, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 7.152 din 10.171 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 80%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.448 lei | -47.816 lei | — | 166.144 lei | 217.369 lei | -51.225 lei |
| 2024 | 57.070 lei | -19.250 lei | — | 167.572 lei | 170.981 lei | -3.409 lei |
| 2023 | 41.350 lei | 17.874 lei | — | 37.166 lei | 21.325 lei | 15.841 lei |
| 2022 | 16.166 lei | -4.130 lei | — | 57.660 lei | 59.693 lei | -2.033 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.448 lei
- Venituri totale
- 102.448 lei
- Cheltuieli totale
- 149.127 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.679 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.816 lei
- Active imobilizate
- 41.074 lei
- Active circulante
- 125.070 lei
- Stocuri
- 877 lei
- Creanțe
- 99.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.184 lei
- Datorii
- 217.369 lei
- Capitaluri
- -51.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.070 lei
- Venituri totale
- 57.070 lei
- Cheltuieli totale
- 76.320 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.250 lei
- Active imobilizate
- 8.543 lei
- Active circulante
- 159.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.981 lei
- Datorii
- 170.981 lei
- Capitaluri
- -3.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.350 lei
- Venituri totale
- 41.350 lei
- Cheltuieli totale
- 20.062 lei
- Profit brut
- 21.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.007 lei
- Active circulante
- 10.159 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.762 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.397 lei
- Datorii
- 21.325 lei
- Capitaluri
- 15.841 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.166 lei
- Venituri totale
- 16.166 lei
- Cheltuieli totale
- 20.200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.034 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.130 lei
- Active imobilizate
- 38.214 lei
- Active circulante
- 19.446 lei
- Stocuri
- 17.521 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.925 lei
- Datorii
- 59.693 lei
- Capitaluri
- -2.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului