REGELE LEU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 18 august 2017.
Identitate
- Denumire legală
- REGELE LEU S.R.L.
- CUI
- 38112060
- Nr. înmatriculare
- J2017005358128
- EUID
- ROONRC.J2017005358128
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 august 2017
Sediu social
- Adresă
- BUCEGI, nr. 11, bl. A1, sc. 1, ap. 9, Parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400667
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.08.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HORODNIC ȘTEFAN CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 25 din 181 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Cluj, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 8.436 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 864.315 lei | 181.220 lei | 2 | 284.638 lei | 103.176 lei | 181.462 lei |
| 2024 | 641.578 lei | 62.710 lei | 2 | 237.841 lei | 174.688 lei | 63.153 lei |
| 2023 | 730.652 lei | 78.483 lei | 2 | 265.152 lei | 186.226 lei | 78.926 lei |
| 2022 | 571.077 lei | 78.291 lei | 2 | 184.776 lei | 105.580 lei | 79.196 lei |
| 2020 | 378.495 lei | 54.997 lei | 2 | 117.372 lei | 106.201 lei | 11.171 lei |
| 2019 | 233.581 lei | 2.884 lei | 2 | 20.861 lei | 64.688 lei | -43.827 lei |
| 2018 | 104.993 lei | -8.930 lei | 1 | 11.242 lei | 57.952 lei | -46.710 lei |
| 2017 | — | -37.980 lei | — | 2.154 lei | 39.934 lei | -37.780 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 864.315 lei
- Venituri totale
- 998.612 lei
- Cheltuieli totale
- 798.267 lei
- Profit brut
- 200.345 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.220 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 198.763 lei
- Active circulante
- 85.875 lei
- Stocuri
- 18.697 lei
- Creanțe
- 66.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.071 lei
- Datorii
- 103.176 lei
- Capitaluri
- 181.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 641.578 lei
- Venituri totale
- 642.052 lei
- Cheltuieli totale
- 566.040 lei
- Profit brut
- 76.012 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.710 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.668 lei
- Active circulante
- 140.173 lei
- Stocuri
- 37.979 lei
- Creanțe
- 59.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.862 lei
- Datorii
- 174.688 lei
- Capitaluri
- 63.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 730.652 lei
- Venituri totale
- 730.652 lei
- Cheltuieli totale
- 644.862 lei
- Profit brut
- 85.790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 160.745 lei
- Active circulante
- 104.407 lei
- Stocuri
- 6.849 lei
- Creanțe
- 58.861 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.697 lei
- Datorii
- 186.226 lei
- Capitaluri
- 78.926 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului