REGAL MANU RAREȘ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cîndești, Comuna Cîndești, înmatriculată la 14 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- REGAL MANU RAREȘ S.R.L.
- CUI
- 41272649
- Nr. înmatriculare
- J27/787/2019
- EUID
- ROONRC.J27/787/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 486, Sat Cîndești, Comuna Cîndești, Neamț
- Localitate
- Sat Cîndești, Comuna Cîndești, Neamț
- Cod poștal
- 617115
Contact
- Telefon
- 0747 527 371
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 21 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALAN DUMITRU-CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Neamț; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 777.534 lei | 576.666 lei | 1 | 611.895 lei | 36.214 lei | 575.681 lei |
| 2020 | 189.349 lei | 175.918 lei | 1 | 189.021 lei | 5.296 lei | 176.158 lei |
| 2019 | 43.197 lei | 36.010 lei | — | 39.642 lei | 3.432 lei | 36.210 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 777.534 lei
- Venituri totale
- 777.534 lei
- Cheltuieli totale
- 189.469 lei
- Profit brut
- 588.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 576.666 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 611.895 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 357.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 254.667 lei
- Datorii
- 36.214 lei
- Capitaluri
- 575.681 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.349 lei
- Venituri totale
- 191.462 lei
- Cheltuieli totale
- 11.881 lei
- Profit brut
- 179.581 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 175.918 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 189.021 lei
- Stocuri
- 4.973 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 184.048 lei
- Datorii
- 5.296 lei
- Capitaluri
- 176.158 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.197 lei
- Venituri totale
- 43.197 lei
- Cheltuieli totale
- 5.892 lei
- Profit brut
- 37.305 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.642 lei
- Stocuri
- 4.390 lei
- Creanțe
- 22.757 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.495 lei
- Datorii
- 3.432 lei
- Capitaluri
- 36.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului