Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

REFRESH GAZ & OIL S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, înmatriculată la 8 martie 2018.

Identitate

Denumire legală
REFRESH GAZ & OIL S.R.L.
CUI
38991040
Nr. înmatriculare
J2018000855126
EUID
ROONRC.J2018000855126
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
8 martie 2018

Sediu social

Adresă
CIOCÎRLIEI, nr. 3A, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
Cod poștal
405100

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 08.03.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • INDREI ELENA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
4,5 mil. lei02018: fără date2019: 1,2 mil. lei2020: 1,8 mil. lei2021: 3,0 mil. lei2022: 3,2 mil. lei2023: 3,9 mil. lei2024: 4,0 mil. lei2025: 4,5 mil. lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
887 mii lei0-542 lei2018: -542 lei2019: 308 mii lei2020: 336 mii lei2021: 870 mii lei2022: 884 mii lei2023: 887 mii lei2024: 476 mii lei2025: 598 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 13 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4730, județul Cluj, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 2.624 din 42.640 în tot județul, și locul 493 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254.450.084 lei597.684 lei471.203.525 lei611.560 lei598.469 lei
20244.011.875 lei475.917 lei511.064.935 lei439.831 lei626.897 lei
20233.943.787 lei886.992 lei501.331.746 lei401.131 lei932.408 lei
20223.239.911 lei884.425 lei491.292.391 lei256.679 lei1.037.505 lei
20213.043.519 lei870.126 lei501.214.538 lei283.172 lei933.159 lei
20201.753.117 lei335.679 lei35639.100 lei186.067 lei453.033 lei
20191.179.134 lei307.696 lei25471.404 lei164.050 lei307.354 lei
2018-542 lei858 lei1.200 lei-342 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.450.084 lei
Venituri totale
4.458.945 lei
Cheltuieli totale
3.746.786 lei
Profit brut
712.159 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
597.684 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
4.222 lei
Active circulante
1.199.303 lei
Stocuri
491 lei
Creanțe
-3.722 lei
Casa și conturi la bănci
1.202.534 lei
Datorii
611.560 lei
Capitaluri
598.469 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
47

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.011.875 lei
Venituri totale
4.013.508 lei
Cheltuieli totale
3.463.553 lei
Profit brut
549.955 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
475.917 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
19.760 lei
Active circulante
1.045.175 lei
Stocuri
806 lei
Creanțe
13.531 lei
Casa și conturi la bănci
1.030.838 lei
Datorii
439.831 lei
Capitaluri
626.897 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
51

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.943.787 lei
Venituri totale
3.943.807 lei
Cheltuieli totale
2.954.136 lei
Profit brut
989.671 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
886.992 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
71.032 lei
Active circulante
1.260.714 lei
Stocuri
662 lei
Creanțe
638.879 lei
Casa și conturi la bănci
621.173 lei
Datorii
401.131 lei
Capitaluri
932.408 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
50

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.239.911 lei
Venituri totale
3.241.222 lei
Cheltuieli totale
2.329.257 lei
Profit brut
911.965 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
884.425 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
107.139 lei
Active circulante
1.185.252 lei
Stocuri
965 lei
Creanțe
352.177 lei
Casa și conturi la bănci
832.110 lei
Datorii
256.679 lei
Capitaluri
1.037.505 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
49

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.043.519 lei
Venituri totale
3.064.136 lei
Cheltuieli totale
2.163.981 lei
Profit brut
900.155 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
870.126 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
158.797 lei
Active circulante
1.055.741 lei
Stocuri
312 lei
Creanțe
325.384 lei
Casa și conturi la bănci
730.045 lei
Datorii
283.172 lei
Capitaluri
933.159 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
50

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.753.117 lei
Venituri totale
1.756.316 lei
Cheltuieli totale
1.404.514 lei
Profit brut
351.802 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
335.679 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
50.894 lei
Active circulante
588.206 lei
Stocuri
312 lei
Creanțe
268.777 lei
Casa și conturi la bănci
319.117 lei
Datorii
186.067 lei
Capitaluri
453.033 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
35

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.179.134 lei
Venituri totale
1.179.163 lei
Cheltuieli totale
859.675 lei
Profit brut
319.488 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
307.696 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
49.363 lei
Active circulante
422.041 lei
Stocuri
1.796 lei
Creanțe
156.001 lei
Casa și conturi la bănci
264.244 lei
Datorii
164.050 lei
Capitaluri
307.354 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
25

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
542 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
542 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
542 lei
Active imobilizate
Active circulante
858 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
858 lei
Datorii
1.200 lei
Capitaluri
-342 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului