REBELL BEAUTY CONCEPT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 5 septembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- REBELL BEAUTY CONCEPT SRL
- CUI
- 38179338
- Nr. înmatriculare
- J7/655/2017
- EUID
- ROONRC.J7/655/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 septembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- SUCEVEI, nr. 1, sc. A, et. 5, ap. 23, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710067
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 13 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.09.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂPĂȚÎNĂ MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 89 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Botoșani, peste 93% dintre firmele clasei. Locul 2.506 din 5.640 în tot județul, și locul 1.177 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287.929 lei | 49.859 lei | 3 | 165.758 lei | 85.281 lei | 37.347 lei |
| 2024 | 202.845 lei | 26.185 lei | — | 71.783 lei | 84.295 lei | -12.512 lei |
| 2023 | 225.266 lei | 35.994 lei | 6 | 60.141 lei | 98.838 lei | -38.697 lei |
| 2022 | 294.441 lei | -37.726 lei | 8 | 62.629 lei | 137.321 lei | -74.692 lei |
| 2021 | 250.845 lei | -37.206 lei | 6 | 47.690 lei | 84.656 lei | -36.966 lei |
| 2020 | 196.726 lei | 66.111 lei | 7 | 370.178 lei | 16.019 lei | 354.159 lei |
| 2019 | 377.043 lei | 240.919 lei | 7 | 305.290 lei | 17.241 lei | 288.049 lei |
| 2018 | 182.536 lei | 66.652 lei | 3 | 59.887 lei | 12.757 lei | 47.130 lei |
| 2017 | 13.584 lei | -19.723 lei | 3 | 10.237 lei | 29.760 lei | -19.523 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 287.929 lei
- Venituri totale
- 316.054 lei
- Cheltuieli totale
- 257.709 lei
- Profit brut
- 58.345 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.924 lei
- Active circulante
- 131.834 lei
- Stocuri
- 10.231 lei
- Creanțe
- 73.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.212 lei
- Datorii
- 85.281 lei
- Capitaluri
- 37.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 202.845 lei
- Venituri totale
- 250.202 lei
- Cheltuieli totale
- 221.928 lei
- Profit brut
- 28.274 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.185 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.783 lei
- Stocuri
- 13.014 lei
- Creanțe
- 10.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.967 lei
- Datorii
- 84.295 lei
- Capitaluri
- -12.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 225.266 lei
- Venituri totale
- 265.245 lei
- Cheltuieli totale
- 226.975 lei
- Profit brut
- 38.270 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.994 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.141 lei
- Stocuri
- 15.747 lei
- Creanțe
- 14.811 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.583 lei
- Datorii
- 98.838 lei
- Capitaluri
- -38.697 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 294.441 lei
- Venituri totale
- 307.532 lei
- Cheltuieli totale
- 342.227 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.695 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.726 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.629 lei
- Stocuri
- 14.316 lei
- Creanțe
- 5.303 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.010 lei
- Datorii
- 137.321 lei
- Capitaluri
- -74.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 250.845 lei
- Venituri totale
- 263.782 lei
- Cheltuieli totale
- 298.400 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.618 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.206 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.690 lei
- Stocuri
- 19.558 lei
- Creanțe
- 803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.329 lei
- Datorii
- 84.656 lei
- Capitaluri
- -36.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 196.726 lei
- Venituri totale
- 287.483 lei
- Cheltuieli totale
- 219.405 lei
- Profit brut
- 68.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.111 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 370.178 lei
- Stocuri
- 32.163 lei
- Creanțe
- 250.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.025 lei
- Datorii
- 16.019 lei
- Capitaluri
- 354.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 377.043 lei
- Venituri totale
- 470.585 lei
- Cheltuieli totale
- 225.896 lei
- Profit brut
- 244.689 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.919 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 305.290 lei
- Stocuri
- 21.725 lei
- Creanțe
- 260.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.379 lei
- Datorii
- 17.241 lei
- Capitaluri
- 288.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 182.536 lei
- Venituri totale
- 182.536 lei
- Cheltuieli totale
- 114.058 lei
- Profit brut
- 68.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.652 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.887 lei
- Stocuri
- 18.236 lei
- Creanțe
- 41.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 651 lei
- Datorii
- 12.757 lei
- Capitaluri
- 47.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.584 lei
- Venituri totale
- 13.584 lei
- Cheltuieli totale
- 33.178 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.594 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.723 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.237 lei
- Stocuri
- 9.954 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 283 lei
- Datorii
- 29.760 lei
- Capitaluri
- -19.523 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului