Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

REBELA OUTFIT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 31 mai 2022.

Identitate

Denumire legală
REBELA OUTFIT S.R.L.
CUI
46227541
Nr. înmatriculare
J2022010390407
EUID
ROONRC.J2022010390407
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
31 mai 2022

Sediu social

Adresă
POIANA CU ALUNI, nr. 6, bl. 17, sc. 3, et. 4, ap. 89, CAMERA NR.1, București Sectorul 2, București
Localitate
București Sectorul 2, București
Cod poștal
22875

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 31.05.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CHIROIU ALEXANDRA - ANDREEA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
289 mii lei02022: 170 mii lei2023: 289 mii lei2024: 275 mii lei2025: 198 mii lei2022202320242025
Rezultat net
73 mii lei0-234 mii lei2022: 73 mii lei2023: 24 mii lei2024: -234 mii lei2025: -172 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 427 din 856 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, municipiul București, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 74.952 din 132.176 în tot județul, și locul 21.514 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 28%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025197.752 lei-171.723 lei320.387 lei369.070 lei-347.883 lei
2024274.619 lei-234.393 lei314.118 lei190.279 lei-176.161 lei
2023289.156 lei23.695 lei380.827 lei22.595 lei58.232 lei
2022169.661 lei72.924 lei293.044 lei19.920 lei73.124 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
197.752 lei
Venituri totale
197.752 lei
Cheltuieli totale
367.497 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
169.745 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
171.723 lei
Active imobilizate
977 lei
Active circulante
19.410 lei
Stocuri
911 lei
Creanțe
17.664 lei
Casa și conturi la bănci
835 lei
Datorii
369.070 lei
Capitaluri
-347.883 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
274.619 lei
Venituri totale
277.364 lei
Cheltuieli totale
508.984 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
231.620 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
234.393 lei
Active imobilizate
977 lei
Active circulante
13.141 lei
Stocuri
Creanțe
8.204 lei
Casa și conturi la bănci
4.937 lei
Datorii
190.279 lei
Capitaluri
-176.161 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
289.156 lei
Venituri totale
289.328 lei
Cheltuieli totale
263.619 lei
Profit brut
25.709 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
23.695 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
972 lei
Active circulante
79.855 lei
Stocuri
46.680 lei
Creanțe
5.881 lei
Casa și conturi la bănci
27.294 lei
Datorii
22.595 lei
Capitaluri
58.232 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑