REBEL BHB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ineu, Comuna Ineu, înmatriculată la 22 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- REBEL BHB S.R.L.
- CUI
- 41546736
- Nr. înmatriculare
- J2019002062051
- EUID
- ROONRC.J2019002062051
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 august 2019
Sediu social
- Adresă
- INEU, nr. 433, Sat Ineu, Comuna Ineu, Bihor
- Localitate
- Sat Ineu, Comuna Ineu, Bihor
- Cod poștal
- 417295
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.08.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOR BOGDAN GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 128 din 303 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Bihor, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 12.505 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195.561 lei | 22.756 lei | 1 | 2.942.597 lei | 1.748.800 lei | 1.193.797 lei |
| 2024 | 2.326.403 lei | 2.181.629 lei | 1 | 2.759.475 lei | 20.689 lei | 2.738.786 lei |
| 2023 | 945.737 lei | 860.736 lei | 1 | 926.815 lei | 2.086 lei | 924.729 lei |
| 2022 | 424.768 lei | 410.523 lei | 1 | 443.828 lei | 33.804 lei | 410.024 lei |
| 2021 | 183.187 lei | 81.586 lei | — | 98.196 lei | 29.535 lei | 68.661 lei |
| 2020 | — | -12.925 lei | — | — | 12.925 lei | -12.925 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.561 lei
- Venituri totale
- 218.037 lei
- Cheltuieli totale
- 193.009 lei
- Profit brut
- 25.028 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.367.866 lei
- Active circulante
- 574.731 lei
- Stocuri
- 315.997 lei
- Creanțe
- 252.486 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.945 lei
- Datorii
- 1.748.800 lei
- Capitaluri
- 1.193.797 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.326.403 lei
- Venituri totale
- 2.340.857 lei
- Cheltuieli totale
- 105.038 lei
- Profit brut
- 2.235.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.181.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.030 lei
- Active circulante
- 2.740.445 lei
- Stocuri
- 1.117.823 lei
- Creanțe
- 71.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- -4.694 lei
- Datorii
- 20.689 lei
- Capitaluri
- 2.738.786 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 945.737 lei
- Venituri totale
- 947.364 lei
- Cheltuieli totale
- 77.360 lei
- Profit brut
- 870.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 860.736 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 926.815 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69.182 lei
- Casa și conturi la bănci
- 857.633 lei
- Datorii
- 2.086 lei
- Capitaluri
- 924.729 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 424.768 lei
- Venituri totale
- 437.173 lei
- Cheltuieli totale
- 16.374 lei
- Profit brut
- 420.799 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 410.523 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 443.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 418.372 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.456 lei
- Datorii
- 33.804 lei
- Capitaluri
- 410.024 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.187 lei
- Venituri totale
- 195.689 lei
- Cheltuieli totale
- 108.865 lei
- Profit brut
- 86.824 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.586 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98.196 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 93.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.170 lei
- Datorii
- 29.535 lei
- Capitaluri
- 68.661 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 26 lei
- Cheltuieli totale
- 12.951 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.925 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.925 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 12.925 lei
- Capitaluri
- -12.925 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului