REALIOVI SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pilu, Comuna Pilu, înmatriculată la 22 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- REALIOVI SHOP S.R.L.
- CUI
- 43229440
- Nr. înmatriculare
- J2020001274024
- EUID
- ROONRC.J2020001274024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- PILU, nr. 280, Sat Pilu, Comuna Pilu, Arad
- Localitate
- Sat Pilu, Comuna Pilu, Arad
- Cod poștal
- 317255
Contact
- Telefon
- 0749 834 004
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 9 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PAŞCA ALINA GEORGIANA — administrator
- PAŞCA OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 34 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Arad, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 6.797 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267.683 lei | -4.963 lei | 1 | 39.531 lei | 33.735 lei | 5.796 lei |
| 2024 | 350.863 lei | 38.519 lei | 1 | 47.652 lei | 8.893 lei | 38.759 lei |
| 2023 | 203.173 lei | 7.421 lei | 1 | 22.392 lei | 4.271 lei | 18.121 lei |
| 2022 | 137.740 lei | 28.460 lei | 1 | 32.049 lei | 3.349 lei | 28.700 lei |
| 2021 | 95.470 lei | 25.127 lei | — | 32.750 lei | 5.722 lei | 27.028 lei |
| 2020 | 17.213 lei | 1.701 lei | — | 6.629 lei | 4.728 lei | 1.901 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.683 lei
- Venituri totale
- 267.759 lei
- Cheltuieli totale
- 270.044 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.285 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.963 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.531 lei
- Stocuri
- 3.995 lei
- Creanțe
- 1.117 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.419 lei
- Datorii
- 33.735 lei
- Capitaluri
- 5.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 350.863 lei
- Venituri totale
- 351.073 lei
- Cheltuieli totale
- 307.178 lei
- Profit brut
- 43.895 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.519 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.652 lei
- Stocuri
- 30.495 lei
- Creanțe
- 1.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.691 lei
- Datorii
- 8.893 lei
- Capitaluri
- 38.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 203.173 lei
- Venituri totale
- 203.173 lei
- Cheltuieli totale
- 193.719 lei
- Profit brut
- 9.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.421 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.392 lei
- Stocuri
- 9.705 lei
- Creanțe
- 25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.662 lei
- Datorii
- 4.271 lei
- Capitaluri
- 18.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.740 lei
- Venituri totale
- 137.740 lei
- Cheltuieli totale
- 106.631 lei
- Profit brut
- 31.109 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.460 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.049 lei
- Stocuri
- 293 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 31.756 lei
- Datorii
- 3.349 lei
- Capitaluri
- 28.700 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.470 lei
- Venituri totale
- 95.856 lei
- Cheltuieli totale
- 67.853 lei
- Profit brut
- 28.003 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.750 lei
- Stocuri
- 16.211 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.539 lei
- Datorii
- 5.722 lei
- Capitaluri
- 27.028 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.213 lei
- Venituri totale
- 17.599 lei
- Cheltuieli totale
- 15.370 lei
- Profit brut
- 2.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.701 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.629 lei
- Stocuri
- 4.426 lei
- Creanțe
- 387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.816 lei
- Datorii
- 4.728 lei
- Capitaluri
- 1.901 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 17 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PILU2 atribuiri · cel mult 17 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
pachet rechizite
11.570 lei · SCOALA GIMNAZIALA PILU · CPV 39162110-9 Rechizite scolare (Rev.2)
- Cumpărare directă
produse de igiena personala
4.998 lei · SCOALA GIMNAZIALA PILU · CPV 33700000-7 Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 17 aprilie 2024 și 21 august 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului