REAL MOB INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 10 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- REAL MOB INSTAL S.R.L.
- CUI
- 44419729
- Nr. înmatriculare
- J17/959/2021
- EUID
- ROONRC.J17/959/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- VIDRA, nr. 1, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800226
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HURDUZA SORIN-SĂNDEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9524, județul Galați. Locul 9.908 din 13.829 în tot județul, și locul 10.244 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.050 lei | -8.116 lei | 0 | 48.089 lei | 22.281 lei | 26.441 lei |
| 2024 | 77.280 lei | 9.999 lei | 0 | 76.035 lei | 42.233 lei | 34.557 lei |
| 2023 | 60.919 lei | 5.044 lei | 0 | 51.308 lei | 26.751 lei | 24.557 lei |
| 2022 | 33.074 lei | 14.682 lei | 0 | 26.092 lei | 6.579 lei | 19.513 lei |
| 2021 | 16.100 lei | 4.631 lei | 0 | 5.515 lei | 884 lei | 4.631 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.050 lei
- Venituri totale
- 79.028 lei
- Cheltuieli totale
- 87.144 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.116 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.116 lei
- Active imobilizate
- 46.591 lei
- Active circulante
- 1.498 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.498 lei
- Datorii
- 22.281 lei
- Capitaluri
- 26.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.280 lei
- Venituri totale
- 79.546 lei
- Cheltuieli totale
- 67.683 lei
- Profit brut
- 11.863 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.999 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.747 lei
- Active circulante
- 36.288 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.288 lei
- Datorii
- 42.233 lei
- Capitaluri
- 34.557 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.919 lei
- Venituri totale
- 61.608 lei
- Cheltuieli totale
- 55.701 lei
- Profit brut
- 5.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37.375 lei
- Active circulante
- 13.933 lei
- Stocuri
- 2.353 lei
- Creanțe
- 107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.473 lei
- Datorii
- 26.751 lei
- Capitaluri
- 24.557 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.074 lei
- Venituri totale
- 33.117 lei
- Cheltuieli totale
- 17.461 lei
- Profit brut
- 15.656 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.682 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 26.092 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.092 lei
- Datorii
- 6.579 lei
- Capitaluri
- 19.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.100 lei
- Venituri totale
- 16.100 lei
- Cheltuieli totale
- 10.986 lei
- Profit brut
- 5.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.631 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5.515 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.515 lei
- Datorii
- 884 lei
- Capitaluri
- 4.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului