REAL MEDIA CONSULT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 9 august 2005.
Identitate
- Denumire legală
- REAL MEDIA CONSULT SRL
- CUI
- 17854741
- Nr. înmatriculare
- J12/2913/2005
- EUID
- ROONRC.J12/2913/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 august 2005
Sediu social
- Adresă
- CEAHLĂU, nr. 39A, et. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400488
Contact
- Telefon
- 0722 200 004
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.08.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERAR ANCUŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 408 din 878 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Cluj, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 21.105 din 42.438 în tot județul, și locul 6.359 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 57%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215.982 lei | 83.614 lei | 3 | 554.977 lei | 39.701 lei | 515.276 lei |
| 2024 | 501.925 lei | 377.815 lei | 3 | 932.002 lei | 92.289 lei | 839.713 lei |
| 2023 | 279.039 lei | 20.237 lei | 3 | 810.316 lei | 85.903 lei | 724.413 lei |
| 2022 | 605.533 lei | 330.661 lei | 3 | 846.806 lei | 136.108 lei | 710.698 lei |
| 2021 | 459.867 lei | 158.698 lei | 4 | 1.058.255 lei | 257.166 lei | 801.089 lei |
| 2020 | 523.918 lei | 90.099 lei | 6 | 1.430.497 lei | 251.263 lei | 1.179.234 lei |
| 2019 | 1.222.237 lei | 825.398 lei | 7 | 1.315.919 lei | 226.785 lei | 1.089.134 lei |
| 2018 | 1.359.496 lei | 977.841 lei | 8 | 1.187.205 lei | 161.364 lei | 1.025.841 lei |
| 2017 | 1.032.595 lei | 506.611 lei | 9 | 787.050 lei | 232.439 lei | 554.611 lei |
| 2016 | 818.660 lei | 453.858 lei | 7 | 822.426 lei | 320.568 lei | 501.858 lei |
| 2015 | 771.763 lei | 401.926 lei | 9 | 941.493 lei | 148.492 lei | 793.001 lei |
| 2014 | 4.160.936 lei | -139.321 lei | 25 | 664.685 lei | 273.610 lei | 391.075 lei |
| 2013 | 1.142.347 lei | 306.227 lei | 9 | 508.394 lei | 77.998 lei | 530.396 lei |
| 2012 | 1.657.361 lei | 846.410 lei | 10 | 1.107.108 lei | 256.658 lei | 850.450 lei |
| 2011 | 1.127.287 lei | 290.207 lei | 10 | 1.045.992 lei | 111.133 lei | 934.859 lei |
| 2010 | 606.052 lei | 255.563 lei | 6 | 850.657 lei | 152.434 lei | 698.223 lei |
| 2009 | 393.331 lei | 217.514 lei | 6 | 489.160 lei | 46.501 lei | 442.659 lei |
| 2008 | 228.761 lei | 172.996 lei | 2 | 330.820 lei | 49.127 lei | 281.693 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.982 lei
- Venituri totale
- 220.184 lei
- Cheltuieli totale
- 134.412 lei
- Profit brut
- 85.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 437.070 lei
- Active circulante
- 117.907 lei
- Stocuri
- 23.676 lei
- Creanțe
- 76.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.001 lei
- Datorii
- 39.701 lei
- Capitaluri
- 515.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 501.925 lei
- Venituri totale
- 501.925 lei
- Cheltuieli totale
- 119.191 lei
- Profit brut
- 382.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 377.815 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 447.708 lei
- Active circulante
- 484.294 lei
- Stocuri
- 23.676 lei
- Creanțe
- 446.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.735 lei
- Datorii
- 92.289 lei
- Capitaluri
- 839.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.039 lei
- Venituri totale
- 279.568 lei
- Cheltuieli totale
- 256.874 lei
- Profit brut
- 22.694 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 464.999 lei
- Active circulante
- 345.317 lei
- Stocuri
- 23.676 lei
- Creanțe
- 315.521 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.120 lei
- Datorii
- 85.903 lei
- Capitaluri
- 724.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1813 · Servicii pregătitoare pentru pretipărire (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.