REAL ESTATE CHOICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 27 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- REAL ESTATE CHOICE S.R.L.
- CUI
- 39790410
- Nr. înmatriculare
- J2018012157405
- EUID
- ROONRC.J2018012157405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 august 2018
Sediu social
- Adresă
- VALEA CĂLMĂȚUIULUI, nr. 7-21, bl. 4, sc. 1, ap. 14, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 26.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂCANU DRAGOȘ - EMANOIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.335 din 1.927 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 108.913 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.848 lei | 10.491 lei | — | 76.031 lei | 104.476 lei | -28.295 lei |
| 2024 | 55.280 lei | -5.975 lei | 1 | 110.776 lei | 150.911 lei | -38.787 lei |
| 2023 | 11.501 lei | -53.856 lei | 1 | 137.829 lei | 171.616 lei | -32.811 lei |
| 2022 | 33.590 lei | 20.805 lei | 1 | 209.908 lei | 188.863 lei | 21.045 lei |
| 2021 | 147.672 lei | 129.670 lei | — | 204.404 lei | 3.327 lei | 201.077 lei |
| 2020 | 130.542 lei | 115.449 lei | — | 183.282 lei | 1.876 lei | 181.406 lei |
| 2019 | 99.731 lei | 84.581 lei | — | 86.994 lei | 2.173 lei | 84.821 lei |
| 2018 | 8.397 lei | 7.260 lei | — | 13.162 lei | 5.702 lei | 7.460 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.848 lei
- Venituri totale
- 117.950 lei
- Cheltuieli totale
- 103.296 lei
- Profit brut
- 14.654 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.491 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.161 lei
- Active circulante
- 74.870 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.768 lei
- Datorii
- 104.476 lei
- Capitaluri
- -28.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.280 lei
- Venituri totale
- 55.280 lei
- Cheltuieli totale
- 57.857 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.577 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.975 lei
- Active imobilizate
- 95.372 lei
- Active circulante
- 15.404 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.404 lei
- Datorii
- 150.911 lei
- Capitaluri
- -38.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.501 lei
- Venituri totale
- 12.585 lei
- Cheltuieli totale
- 66.326 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.741 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.856 lei
- Active imobilizate
- 130.900 lei
- Active circulante
- 6.929 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129 lei
- Datorii
- 171.616 lei
- Capitaluri
- -32.811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.590 lei
- Venituri totale
- 36.025 lei
- Cheltuieli totale
- 14.295 lei
- Profit brut
- 21.730 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.805 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.028 lei
- Active circulante
- 206.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.130 lei
- Datorii
- 188.863 lei
- Capitaluri
- 21.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.672 lei
- Venituri totale
- 147.672 lei
- Cheltuieli totale
- 14.147 lei
- Profit brut
- 133.525 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.670 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.346 lei
- Active circulante
- 200.058 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200.058 lei
- Datorii
- 3.327 lei
- Capitaluri
- 201.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.542 lei
- Venituri totale
- 130.542 lei
- Cheltuieli totale
- 11.450 lei
- Profit brut
- 119.092 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.449 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.872 lei
- Active circulante
- 177.410 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.910 lei
- Datorii
- 1.876 lei
- Capitaluri
- 181.406 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.731 lei
- Venituri totale
- 99.731 lei
- Cheltuieli totale
- 12.158 lei
- Profit brut
- 87.573 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.581 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.443 lei
- Active circulante
- 82.551 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 288 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.263 lei
- Datorii
- 2.173 lei
- Capitaluri
- 84.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.397 lei
- Venituri totale
- 8.397 lei
- Cheltuieli totale
- 885 lei
- Profit brut
- 7.512 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.260 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 839 lei
- Active circulante
- 12.323 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.926 lei
- Datorii
- 5.702 lei
- Capitaluri
- 7.460 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului