Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneInactivă fiscal

RE&S INFISSI SERRAMENTI SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cernica, Comuna Cernica, înmatriculată la 21 august 2014.

Identitate

Denumire legală
RE&S INFISSI SERRAMENTI SRL
CUI
33500380
Nr. înmatriculare
J23/2412/2014
EUID
ROONRC.J23/2412/2014
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 august 2014

Sediu social

Adresă
DECEBAL, nr. 83, Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov
Cod poștal
77035

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 ian)
Inactiv fiscal
da (din 29 aug)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.08.2014
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CERNICEANU EMILIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
97 mii lei02014: 28 mii lei2015: 97 mii lei2016: 52 mii lei2017: 58 mii lei2018: 40 mii lei2019: 32 mii lei2020: fără date2021: 6 mii lei2023: fără date201420152016201720182019202020212023
Rezultat net
19 mii lei0-4 mii lei2014: 12 mii lei2015: 19 mii lei2016: 12 mii lei2017: 1.165 lei2018: 10 mii lei2019: 10 mii lei2020: -4 mii lei2021: 2 mii lei2023: -3 mii lei201420152016201720182019202020212023

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2023.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2023-2.740 lei27.751 lei21.365 lei6.386 lei
20216.223 lei1.827 lei29.692 lei21.366 lei8.326 lei
2020-3.645 lei27.849 lei21.349 lei6.500 lei
201931.947 lei9.905 lei30.422 lei20.277 lei10.145 lei
201840.457 lei10.175 lei47.183 lei23.530 lei23.653 lei
201757.761 lei1.165 lei41.578 lei28.101 lei13.477 lei
201652.177 lei12.072 lei62.103 lei49.791 lei12.312 lei
201596.910 lei18.791 lei52.198 lei21.044 lei31.154 lei
201427.698 lei12.163 lei21.548 lei9.185 lei12.363 lei
Toți indicatorii

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
2.740 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.740 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.740 lei
Active imobilizate
Active circulante
27.751 lei
Stocuri
Creanțe
13.362 lei
Casa și conturi la bănci
14.389 lei
Datorii
21.365 lei
Capitaluri
6.386 lei
Capital subscris vărsat
1.000 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
6.223 lei
Venituri totale
6.475 lei
Cheltuieli totale
4.460 lei
Profit brut
2.015 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.827 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
29.692 lei
Stocuri
Creanțe
13.362 lei
Casa și conturi la bănci
16.330 lei
Datorii
21.366 lei
Capitaluri
8.326 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
334 lei
Cheltuieli totale
3.971 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.637 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
3.645 lei
Active imobilizate
Active circulante
27.849 lei
Stocuri
Creanțe
13.363 lei
Casa și conturi la bănci
14.486 lei
Datorii
21.349 lei
Capitaluri
6.500 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
31.947 lei
Venituri totale
32.772 lei
Cheltuieli totale
21.896 lei
Profit brut
10.876 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.905 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
30.422 lei
Stocuri
Creanțe
13.362 lei
Casa și conturi la bănci
17.060 lei
Datorii
20.277 lei
Capitaluri
10.145 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
40.457 lei
Venituri totale
48.798 lei
Cheltuieli totale
37.148 lei
Profit brut
11.650 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
10.175 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
363 lei
Active circulante
46.820 lei
Stocuri
Creanțe
12.117 lei
Casa și conturi la bănci
34.703 lei
Datorii
23.530 lei
Capitaluri
23.653 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
57.761 lei
Venituri totale
58.850 lei
Cheltuieli totale
55.953 lei
Profit brut
2.897 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.165 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
906 lei
Active circulante
40.672 lei
Stocuri
46 lei
Creanțe
20.721 lei
Casa și conturi la bănci
19.905 lei
Datorii
28.101 lei
Capitaluri
13.477 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2016 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
52.177 lei
Venituri totale
54.147 lei
Cheltuieli totale
40.495 lei
Profit brut
13.652 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.072 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.450 lei
Active circulante
60.653 lei
Stocuri
Creanțe
10.305 lei
Casa și conturi la bănci
50.348 lei
Datorii
49.791 lei
Capitaluri
12.312 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2015 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
96.910 lei
Venituri totale
98.319 lei
Cheltuieli totale
76.620 lei
Profit brut
21.699 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.791 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.994 lei
Active circulante
50.204 lei
Stocuri
Creanțe
26.901 lei
Casa și conturi la bănci
23.303 lei
Datorii
21.044 lei
Capitaluri
31.154 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2014 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
27.698 lei
Venituri totale
27.840 lei
Cheltuieli totale
14.846 lei
Profit brut
12.994 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.163 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
913 lei
Active circulante
20.635 lei
Stocuri
Creanțe
2.885 lei
Casa și conturi la bănci
17.750 lei
Datorii
9.185 lei
Capitaluri
12.363 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  3. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  4. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  5. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  6. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  7. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  8. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  9. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului