RDU ADMINISTRATION BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 28 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- RDU ADMINISTRATION BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 42165063
- Nr. înmatriculare
- J40/969/2020
- EUID
- ROONRC.J40/969/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- BUCHETULUI, nr. 5-7, bl. C4, sc. 2, et. 4, ap. 69, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30463
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RADU MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.075 din 1.118 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, municipiul București, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 122.981 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.940 lei | -12.532 lei | — | 22.305 lei | 0 lei | 22.305 lei |
| 2024 | 9.178 lei | 3.644 lei | — | 34.924 lei | 87 lei | 34.837 lei |
| 2023 | 7.920 lei | 3.265 lei | — | 31.029 lei | -164 lei | 31.193 lei |
| 2022 | 32.721 lei | 27.688 lei | — | 42.187 lei | 14.259 lei | 27.928 lei |
| 2021 | 19.260 lei | 13.400 lei | — | 16.345 lei | 2.705 lei | 13.640 lei |
| 2020 | 10.246 lei | 4.473 lei | — | 7.219 lei | 2.546 lei | 4.673 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.940 lei
- Venituri totale
- 5.940 lei
- Cheltuieli totale
- 18.472 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.532 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.532 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.305 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.305 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 22.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.178 lei
- Venituri totale
- 9.178 lei
- Cheltuieli totale
- 4.929 lei
- Profit brut
- 4.249 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.274 lei
- Datorii
- 87 lei
- Capitaluri
- 34.837 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.920 lei
- Venituri totale
- 7.920 lei
- Cheltuieli totale
- 4.142 lei
- Profit brut
- 3.778 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.982 lei
- Datorii
- -164 lei
- Capitaluri
- 31.193 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului