RDR TRANS CAD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cireșu, Comuna Stroești, înmatriculată la 6 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- RDR TRANS CAD S.R.L.
- CUI
- 38324438
- Nr. înmatriculare
- J38/1019/2017
- EUID
- ROONRC.J38/1019/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- Boalda, nr. 7, Sat Cireșu, Comuna Stroești, Vâlcea
- Localitate
- Sat Cireșu, Comuna Stroești, Vâlcea
- Cod poștal
- 247666
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 3 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRĂGULESCU RĂZVAN OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Vâlcea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -14.709 lei | — | 9.899 lei | 38.043 lei | -28.144 lei |
| 2024 | 270.000 lei | 24.305 lei | — | 32.043 lei | 45.478 lei | -13.435 lei |
| 2023 | 22.023 lei | 254 lei | 1 | 13.131 lei | 47.569 lei | -34.438 lei |
| 2022 | 17.075 lei | -34.892 lei | 1 | 14.043 lei | 48.735 lei | -34.692 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8 lei
- Cheltuieli totale
- 14.717 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.709 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.709 lei
- Active imobilizate
- 4.290 lei
- Active circulante
- 5.609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.609 lei
- Datorii
- 38.043 lei
- Capitaluri
- -28.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 270.000 lei
- Venituri totale
- 271.482 lei
- Cheltuieli totale
- 242.388 lei
- Profit brut
- 29.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.409 lei
- Active circulante
- 26.634 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.634 lei
- Datorii
- 45.478 lei
- Capitaluri
- -13.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.023 lei
- Venituri totale
- 39.023 lei
- Cheltuieli totale
- 37.632 lei
- Profit brut
- 1.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 254 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.527 lei
- Active circulante
- 6.604 lei
- Stocuri
- 1.822 lei
- Creanțe
- 3.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.782 lei
- Datorii
- 47.569 lei
- Capitaluri
- -34.438 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.075 lei
- Venituri totale
- 17.075 lei
- Cheltuieli totale
- 51.796 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.721 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.892 lei
- Active imobilizate
- 7.646 lei
- Active circulante
- 6.397 lei
- Stocuri
- 4.193 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.204 lei
- Datorii
- 48.735 lei
- Capitaluri
- -34.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2024–2026) · valoare însumată de cel mult 520 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Universitatea din Petrosani2 atribuiri · cel mult 520 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CURENTE LABORATOR L13 - CORP A
250.000 lei · Universitatea din Petrosani · CPV 45453100-8 Lucrari de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente - laboratoare chimie
270.000 lei · Universitatea din Petrosani · CPV 45453100-8 Lucrari de renovare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 septembrie 2024 și 18 martie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4666 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului