RBK-TOP-PRODUCTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 6 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RBK-TOP-PRODUCTS S.R.L.
- CUI
- 46427221
- Nr. înmatriculare
- J2022012893407
- EUID
- ROONRC.J2022012893407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- VIRTUȚII, nr. 19D, et. 4, BIROU A, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 20.07.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÎRVOIU DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.495 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 96.001 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.130 lei | 5.330 lei | — | 15.928 lei | 4.689 lei | 11.239 lei |
| 2024 | 105.549 lei | 5.849 lei | — | 7.628 lei | 1.719 lei | 5.909 lei |
| 2023 | 185.870 lei | 41.167 lei | — | 42.946 lei | 3.431 lei | 41.228 lei |
| 2022 | 43.668 lei | 7.398 lei | — | 17.672 lei | 10.224 lei | 7.448 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.130 lei
- Venituri totale
- 90.482 lei
- Cheltuieli totale
- 83.478 lei
- Profit brut
- 7.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.928 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.821 lei
- Datorii
- 4.689 lei
- Capitaluri
- 11.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.549 lei
- Venituri totale
- 106.967 lei
- Cheltuieli totale
- 99.278 lei
- Profit brut
- 7.689 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.849 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.628 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.850 lei
- Datorii
- 1.719 lei
- Capitaluri
- 5.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.870 lei
- Venituri totale
- 187.872 lei
- Cheltuieli totale
- 138.740 lei
- Profit brut
- 49.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.167 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.946 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.790 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.156 lei
- Datorii
- 3.431 lei
- Capitaluri
- 41.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.668 lei
- Venituri totale
- 43.699 lei
- Cheltuieli totale
- 35.016 lei
- Profit brut
- 8.683 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 677 lei
- Active circulante
- 16.995 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.276 lei
- Datorii
- 10.224 lei
- Capitaluri
- 7.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 50 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului