RĂZVI ELITE CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 14 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RĂZVI ELITE CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 45635968
- Nr. înmatriculare
- J2022000761127
- EUID
- ROONRC.J2022000761127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- IANCU DE HUNEDOARA, nr. 16A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400696
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂRGINEAN DRAGOȘ-RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 67 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9002, județul Cluj, peste 75% dintre firmele clasei. Locul 17.450 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296.477 lei | 9.476 lei | 1 | 333.651 lei | 309.690 lei | 23.961 lei |
| 2024 | 180.729 lei | 7.537 lei | 1 | 197.188 lei | 182.703 lei | 14.485 lei |
| 2023 | 150.320 lei | 5.265 lei | 1 | 207.262 lei | 200.314 lei | 6.948 lei |
| 2022 | 257.091 lei | 230.483 lei | 1 | 271.459 lei | 40.776 lei | 230.683 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 296.477 lei
- Venituri totale
- 297.283 lei
- Cheltuieli totale
- 284.834 lei
- Profit brut
- 12.449 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 286.867 lei
- Active circulante
- 46.784 lei
- Stocuri
- 36.293 lei
- Creanțe
- 10.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 327 lei
- Datorii
- 309.690 lei
- Capitaluri
- 23.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 180.729 lei
- Venituri totale
- 180.729 lei
- Cheltuieli totale
- 171.385 lei
- Profit brut
- 9.344 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.187 lei
- Active circulante
- 55.001 lei
- Stocuri
- 3.091 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.910 lei
- Datorii
- 182.703 lei
- Capitaluri
- 14.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 150.320 lei
- Venituri totale
- 150.320 lei
- Cheltuieli totale
- 143.552 lei
- Profit brut
- 6.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 140.971 lei
- Active circulante
- 66.291 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.694 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.597 lei
- Datorii
- 200.314 lei
- Capitaluri
- 6.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 257.091 lei
- Venituri totale
- 257.091 lei
- Cheltuieli totale
- 24.037 lei
- Profit brut
- 233.054 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 230.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.047 lei
- Active circulante
- 257.412 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 233.120 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.292 lei
- Datorii
- 40.776 lei
- Capitaluri
- 230.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului