RAZVANA JAR TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 8 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RAZVANA JAR TRANS S.R.L.
- CUI
- 45027227
- Nr. înmatriculare
- J2021003419220
- EUID
- ROONRC.J2021003419220
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- LUCA ARBORE, nr. 34, bl. 523, sc. A, et. 1, ap. 5, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700530
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALABAN ANDREEA GEORGIANA — administrator
- BALABAN VASILE ANDREI VLĂDUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 167 din 324 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Iași, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 19.196 din 25.162 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 51%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.972 lei | 22.003 lei | — | 28.100 lei | 5.897 lei | 22.203 lei |
| 2024 | 117.159 lei | 3.757 lei | 1 | 43.534 lei | 29.237 lei | 14.297 lei |
| 2023 | 125.914 lei | 28.537 lei | 1 | 52.426 lei | 24.854 lei | 28.940 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.972 lei
- Venituri totale
- 65.146 lei
- Cheltuieli totale
- 38.476 lei
- Profit brut
- 26.670 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.003 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.109 lei
- Active circulante
- 24.991 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.991 lei
- Datorii
- 5.897 lei
- Capitaluri
- 22.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.159 lei
- Venituri totale
- 117.709 lei
- Cheltuieli totale
- 112.916 lei
- Profit brut
- 4.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.109 lei
- Active circulante
- 36.425 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.425 lei
- Datorii
- 29.237 lei
- Capitaluri
- 14.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.914 lei
- Venituri totale
- 137.440 lei
- Cheltuieli totale
- 107.659 lei
- Profit brut
- 29.781 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.083 lei
- Active circulante
- 45.343 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.343 lei
- Datorii
- 24.854 lei
- Capitaluri
- 28.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului