RĂZVAN PIGEONS TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, înmatriculată la 30 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RĂZVAN PIGEONS TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 46217424
- Nr. înmatriculare
- J15/868/2022
- EUID
- ROONRC.J15/868/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- Dabija, nr. 174, Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137187
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUCA RĂZVAN-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 911 din 1.056 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Dâmbovița, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 7.813 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 105%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79.729 lei | 1.473 lei | 1 | 4.496 lei | 37.547 lei | -33.051 lei |
| 2024 | 38.984 lei | -40.979 lei | 1 | 5.943 lei | 40.467 lei | -34.524 lei |
| 2023 | 25.875 lei | 7.502 lei | 1 | 8.173 lei | 2.013 lei | 6.160 lei |
| 2022 | 2.975 lei | -1.542 lei | — | 47 lei | 1.389 lei | -1.342 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.729 lei
- Venituri totale
- 103.763 lei
- Cheltuieli totale
- 101.252 lei
- Profit brut
- 2.511 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.473 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.496 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.496 lei
- Datorii
- 37.547 lei
- Capitaluri
- -33.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.984 lei
- Venituri totale
- 38.985 lei
- Cheltuieli totale
- 79.574 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.979 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.705 lei
- Datorii
- 40.467 lei
- Capitaluri
- -34.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.875 lei
- Venituri totale
- 25.875 lei
- Cheltuieli totale
- 15.786 lei
- Profit brut
- 10.089 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.502 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.173 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.173 lei
- Datorii
- 2.013 lei
- Capitaluri
- 6.160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.975 lei
- Venituri totale
- 2.975 lei
- Cheltuieli totale
- 4.428 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.453 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.542 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47 lei
- Datorii
- 1.389 lei
- Capitaluri
- -1.342 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.2)
- 0149 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.2)
- 0162 · Activități auxiliare pentru creșterea animalelor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului