RĂZV R.B.D. TURISM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Predeal, Oraș Predeal, înmatriculată la 13 august 2013.
Identitate
- Denumire legală
- RĂZV R.B.D. TURISM SRL
- CUI
- 32133013
- Nr. înmatriculare
- J8/1212/2013
- EUID
- ROONRC.J8/1212/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 august 2013
Sediu social
- Adresă
- LIBERTĂȚII, nr. 29, Loc. Predeal, Oraș Predeal, Brașov
- Localitate
- Loc. Predeal, Oraș Predeal, Brașov
- Cod poștal
- 505300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 7 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.08.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOSU FELIX RĂZVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2019 | 190.040 lei | 45.683 lei | 1 | 580.442 lei | 1.233 lei | 579.209 lei |
| 2018 | 272.320 lei | 183.391 lei | 2 | 537.034 lei | 3.508 lei | 533.526 lei |
| 2017 | 79.490 lei | 8.949 lei | 2 | 353.485 lei | 3.350 lei | 350.135 lei |
| 2016 | 219.990 lei | 43.659 lei | 2 | 342.452 lei | 1.265 lei | 341.187 lei |
| 2015 | 207.563 lei | 177.685 lei | — | 303.685 lei | 6.157 lei | 297.528 lei |
| 2014 | 124.846 lei | 119.643 lei | — | 122.345 lei | 2.502 lei | 119.843 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | 0 | 0 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 190.040 lei
- Venituri totale
- 190.040 lei
- Cheltuieli totale
- 142.411 lei
- Profit brut
- 47.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.701 lei
- Active circulante
- 551.741 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 492.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.985 lei
- Datorii
- 1.233 lei
- Capitaluri
- 579.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 272.320 lei
- Venituri totale
- 272.320 lei
- Cheltuieli totale
- 86.206 lei
- Profit brut
- 186.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 183.391 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.826 lei
- Active circulante
- 479.208 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 479.208 lei
- Datorii
- 3.508 lei
- Capitaluri
- 533.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.490 lei
- Venituri totale
- 79.490 lei
- Cheltuieli totale
- 69.746 lei
- Profit brut
- 9.744 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.784 lei
- Active circulante
- 260.701 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 260.701 lei
- Datorii
- 3.350 lei
- Capitaluri
- 350.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.990 lei
- Venituri totale
- 219.990 lei
- Cheltuieli totale
- 172.721 lei
- Profit brut
- 47.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 127.742 lei
- Active circulante
- 214.710 lei
- Stocuri
- 146 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 214.564 lei
- Datorii
- 1.265 lei
- Capitaluri
- 341.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.563 lei
- Venituri totale
- 207.563 lei
- Cheltuieli totale
- 23.681 lei
- Profit brut
- 183.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.685 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.670 lei
- Active circulante
- 272.015 lei
- Stocuri
- 112.790 lei
- Creanțe
- 29.076 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.149 lei
- Datorii
- 6.157 lei
- Capitaluri
- 297.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 124.846 lei
- Venituri totale
- 124.846 lei
- Cheltuieli totale
- 1.458 lei
- Profit brut
- 123.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.643 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.000 lei
- Active circulante
- 82.345 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.566 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.779 lei
- Datorii
- 2.502 lei
- Capitaluri
- 119.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 0 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului