RAVO CUSTOMS SHOES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Butea, Comuna Butea, înmatriculată la 24 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RAVO CUSTOMS SHOES S.R.L.
- CUI
- 46707973
- Nr. înmatriculare
- J22/3239/2022
- EUID
- ROONRC.J22/3239/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2022
Sediu social
- Adresă
- Revoluției, nr. 41, Sat Butea, Comuna Butea, Iași
- Localitate
- Sat Butea, Comuna Butea, Iași
- Cod poștal
- 707065
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTICA ROBERT-VICENȚIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 369 din 498 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Iași, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 21.704 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.072 lei | -1.939 lei | 1 | 24.417 lei | 32.543 lei | -8.126 lei |
| 2024 | 37.447 lei | 15.090 lei | 1 | 22.553 lei | 28.740 lei | -6.187 lei |
| 2023 | 2.560 lei | -18.761 lei | 1 | 4.848 lei | 26.125 lei | -21.277 lei |
| 2022 | 1.826 lei | -2.716 lei | 1 | 2.421 lei | 4.937 lei | -2.516 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.072 lei
- Venituri totale
- 19.104 lei
- Cheltuieli totale
- 21.043 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.939 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.939 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.379 lei
- Datorii
- 32.543 lei
- Capitaluri
- -8.126 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.447 lei
- Venituri totale
- 37.494 lei
- Cheltuieli totale
- 22.404 lei
- Profit brut
- 15.090 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.090 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.553 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.723 lei
- Datorii
- 28.740 lei
- Capitaluri
- -6.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.560 lei
- Venituri totale
- 2.693 lei
- Cheltuieli totale
- 21.454 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.761 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.761 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.848 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.848 lei
- Datorii
- 26.125 lei
- Capitaluri
- -21.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.826 lei
- Venituri totale
- 1.878 lei
- Cheltuieli totale
- 4.539 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.661 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.716 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.421 lei
- Datorii
- 4.937 lei
- Capitaluri
- -2.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului