RAREȘ PAVAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 17 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- RAREȘ PAVAJ S.R.L.
- CUI
- 40995303
- Nr. înmatriculare
- J40/5268/2019
- EUID
- ROONRC.J40/5268/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- ZAMFIR OLARU, nr. 2, bl. 81C, sc. 1, et. 9, ap. 25, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 52076
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 29 aug)
- Inactiv fiscal
- da (din 29 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 27.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOFIAN VICTORIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 70.384 lei | -213.876 lei | 3 | 1.309.512 lei | 620.116 lei | 689.396 lei |
| 2020 | 1.716.812 lei | 903.072 lei | 12 | 1.545.413 lei | 642.141 lei | 903.272 lei |
| 2019 | 1.365.420 lei | 819.470 lei | 11 | 917.299 lei | 97.629 lei | 819.670 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.384 lei
- Venituri totale
- 70.384 lei
- Cheltuieli totale
- 283.556 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 213.172 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 213.876 lei
- Active imobilizate
- 1.869 lei
- Active circulante
- 1.307.643 lei
- Stocuri
- 10.686 lei
- Creanțe
- 110.118 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.186.839 lei
- Datorii
- 620.116 lei
- Capitaluri
- 689.396 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.716.812 lei
- Venituri totale
- 1.716.812 lei
- Cheltuieli totale
- 796.691 lei
- Profit brut
- 920.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 903.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.367 lei
- Active circulante
- 1.543.046 lei
- Stocuri
- 65.979 lei
- Creanțe
- 99.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.377.303 lei
- Datorii
- 642.141 lei
- Capitaluri
- 903.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.365.420 lei
- Venituri totale
- 1.365.420 lei
- Cheltuieli totale
- 532.295 lei
- Profit brut
- 833.125 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 819.470 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.965 lei
- Active circulante
- 914.334 lei
- Stocuri
- 13.238 lei
- Creanțe
- 53.383 lei
- Casa și conturi la bănci
- 847.713 lei
- Datorii
- 97.629 lei
- Capitaluri
- 819.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului