RARECO EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Telega, Comuna Telega, înmatriculată la 25 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- RARECO EXPERT S.R.L.
- CUI
- 40493285
- Nr. înmatriculare
- J2019000482291
- EUID
- ROONRC.J2019000482291
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Șoseaua Nouă, nr. 1241A, Sat Telega, Comuna Telega, Prahova
- Localitate
- Sat Telega, Comuna Telega, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COJOCARU ALEXANDRU IONUȚ — administrator
- COJOCARU GEANINA-FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.093 din 1.346 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Prahova, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 15.697 din 21.767 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.455 lei | -25.901 lei | — | 60.580 lei | 85.589 lei | -25.009 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 16.892 lei | 16.000 lei | 892 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 16.892 lei | 16.000 lei | 892 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 16.892 lei | 16.000 lei | 892 lei |
| 2021 | — | -250 lei | — | 16.892 lei | 16.000 lei | 892 lei |
| 2020 | — | -212 lei | — | 17.632 lei | 490 lei | 17.142 lei |
| 2019 | 18.025 lei | 17.154 lei | — | 17.894 lei | 540 lei | 17.354 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.455 lei
- Venituri totale
- 82.455 lei
- Cheltuieli totale
- 108.356 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.901 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.901 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.580 lei
- Stocuri
- 51.456 lei
- Creanțe
- 2.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.537 lei
- Datorii
- 85.589 lei
- Capitaluri
- -25.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.892 lei
- Datorii
- 16.000 lei
- Capitaluri
- 892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.892 lei
- Datorii
- 16.000 lei
- Capitaluri
- 892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.892 lei
- Datorii
- 16.000 lei
- Capitaluri
- 892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 250 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.892 lei
- Datorii
- 16.000 lei
- Capitaluri
- 892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 212 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 212 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.632 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.632 lei
- Datorii
- 490 lei
- Capitaluri
- 17.142 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.025 lei
- Venituri totale
- 18.025 lei
- Cheltuieli totale
- 331 lei
- Profit brut
- 17.694 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.894 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.894 lei
- Datorii
- 540 lei
- Capitaluri
- 17.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului