RAR TUNING INVEST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Smeura, Comuna Moșoaia, înmatriculată la 6 iulie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- RAR TUNING INVEST SRL
- CUI
- 34740518
- Nr. înmatriculare
- J3/951/2015
- EUID
- ROONRC.J3/951/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2015
Sediu social
- Adresă
- DRĂGĂȘANI, nr. 130, et. Parter, Camera nr.2 și 3, Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Localitate
- Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Cod poștal
- 117512
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RIZEA RĂZVAN-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 321 din 339 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Argeș, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 19.092 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.950 lei | -50.483 lei | 1 | 1.649 lei | 218.604 lei | -216.955 lei |
| 2024 | 26.795 lei | -61.840 lei | 2 | 6.293 lei | 172.765 lei | -166.472 lei |
| 2023 | 7.750 lei | -34.958 lei | 1 | 6.408 lei | 111.039 lei | -104.631 lei |
| 2022 | — | -16.262 lei | 1 | 756 lei | 70.429 lei | -69.673 lei |
| 2021 | 8.885 lei | -22.203 lei | 1 | 3.096 lei | 56.508 lei | -53.412 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 14.382 lei | 45.591 lei | -31.209 lei |
| 2019 | 39.210 lei | -12.706 lei | 1 | 15.322 lei | 46.530 lei | -31.208 lei |
| 2018 | 295.570 lei | -6.087 lei | 2 | 42.272 lei | 60.774 lei | -18.502 lei |
| 2017 | 153.299 lei | -17.227 lei | 2 | 198.022 lei | 210.437 lei | -12.415 lei |
| 2016 | 150.148 lei | 6.209 lei | 1 | 112.141 lei | 107.329 lei | 4.812 lei |
| 2015 | 17.111 lei | -1.597 lei | — | 38.685 lei | 40.082 lei | -1.397 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.950 lei
- Venituri totale
- 3.950 lei
- Cheltuieli totale
- 54.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.483 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.649 lei
- Stocuri
- 1.035 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 614 lei
- Datorii
- 218.604 lei
- Capitaluri
- -216.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.795 lei
- Venituri totale
- 26.795 lei
- Cheltuieli totale
- 88.599 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.840 lei
- Active imobilizate
- 72 lei
- Active circulante
- 6.221 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.221 lei
- Datorii
- 172.765 lei
- Capitaluri
- -166.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.750 lei
- Venituri totale
- 7.750 lei
- Cheltuieli totale
- 42.634 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.958 lei
- Active imobilizate
- 72 lei
- Active circulante
- 6.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.336 lei
- Datorii
- 111.039 lei
- Capitaluri
- -104.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului