RAHE BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Otopeni, înmatriculată la 20 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RAHE BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 44310410
- Nr. înmatriculare
- J23/3162/2021
- EUID
- ROONRC.J23/3162/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- POLONĂ, nr. 37, camera 1, Oraș Otopeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Otopeni, Ilfov
- Cod poștal
- 75100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROMAN ADRIANA-RAMONA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.385 din 1.672 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Ilfov, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 37.055 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.655 lei | -64.115 lei | 1 | 446 lei | 164.279 lei | -163.833 lei |
| 2024 | 8.001 lei | -48.132 lei | 1 | 997 lei | 100.715 lei | -99.718 lei |
| 2023 | 16.116 lei | -30.444 lei | 1 | 1.633 lei | 53.219 lei | -51.586 lei |
| 2022 | 18.180 lei | -14.987 lei | 1 | 3.526 lei | 24.669 lei | -21.143 lei |
| 2021 | 5.241 lei | -6.356 lei | 1 | -1.053 lei | 5.103 lei | -6.156 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.655 lei
- Venituri totale
- 9.655 lei
- Cheltuieli totale
- 73.676 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64.021 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 64.115 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 446 lei
- Stocuri
- 1.475 lei
- Creanțe
- 514 lei
- Casa și conturi la bănci
- -1.543 lei
- Datorii
- 164.279 lei
- Capitaluri
- -163.833 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.001 lei
- Venituri totale
- 8.001 lei
- Cheltuieli totale
- 56.053 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.052 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.132 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 997 lei
- Stocuri
- 717 lei
- Creanțe
- 1.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- -1.095 lei
- Datorii
- 100.715 lei
- Capitaluri
- -99.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.116 lei
- Venituri totale
- 16.116 lei
- Cheltuieli totale
- 46.398 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.282 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.444 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.633 lei
- Stocuri
- 138 lei
- Creanțe
- 1.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120 lei
- Datorii
- 53.219 lei
- Capitaluri
- -51.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului