RAF MAR CONSULTANT 2013 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moisei, Comuna Moisei, înmatriculată la 11 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- RAF MAR CONSULTANT 2013 S.R.L.
- CUI
- 38585654
- Nr. înmatriculare
- J2017001982240
- EUID
- ROONRC.J2017001982240
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- MOISEI, nr. 397, Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Localitate
- Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Cod poștal
- 437195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COMAN OLIMPIA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 73 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, județul Maramureș, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 10.797 din 13.678 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.612 lei | 31.513 lei | — | 35.857 lei | 4.104 lei | 31.753 lei |
| 2024 | 40.030 lei | 26.167 lei | — | 33.219 lei | 3.428 lei | 29.791 lei |
| 2023 | 46.542 lei | 33.056 lei | — | 113.676 lei | 1.352 lei | 112.324 lei |
| 2022 | 63.714 lei | 49.099 lei | — | 118.196 lei | 3.928 lei | 114.268 lei |
| 2021 | 70.619 lei | 60.080 lei | — | 97.250 lei | 2.081 lei | 95.169 lei |
| 2020 | 50.438 lei | 35.755 lei | — | 73.723 lei | 14.635 lei | 59.088 lei |
| 2019 | 39.707 lei | 27.532 lei | — | 46.752 lei | 2.419 lei | 44.333 lei |
| 2018 | 35.626 lei | 33.351 lei | — | 44.063 lei | 3.262 lei | 40.801 lei |
| 2017 | 7.496 lei | 7.250 lei | — | 9.186 lei | 1.736 lei | 7.450 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.612 lei
- Venituri totale
- 47.612 lei
- Cheltuieli totale
- 10.240 lei
- Profit brut
- 37.372 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.513 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.016 lei
- Active circulante
- 25.841 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.131 lei
- Datorii
- 4.104 lei
- Capitaluri
- 31.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.030 lei
- Venituri totale
- 40.030 lei
- Cheltuieli totale
- 8.997 lei
- Profit brut
- 31.033 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.167 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.233 lei
- Active circulante
- 20.986 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.946 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.040 lei
- Datorii
- 3.428 lei
- Capitaluri
- 29.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.542 lei
- Venituri totale
- 46.542 lei
- Cheltuieli totale
- 8.212 lei
- Profit brut
- 38.330 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.450 lei
- Active circulante
- 99.226 lei
- Stocuri
- 490 lei
- Creanțe
- 9.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.677 lei
- Datorii
- 1.352 lei
- Capitaluri
- 112.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.714 lei
- Venituri totale
- 63.714 lei
- Cheltuieli totale
- 12.990 lei
- Profit brut
- 50.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.099 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.666 lei
- Active circulante
- 101.530 lei
- Stocuri
- 490 lei
- Creanțe
- 6.963 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.077 lei
- Datorii
- 3.928 lei
- Capitaluri
- 114.268 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.619 lei
- Venituri totale
- 70.619 lei
- Cheltuieli totale
- 8.673 lei
- Profit brut
- 61.946 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.080 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.519 lei
- Active circulante
- 88.731 lei
- Stocuri
- 490 lei
- Creanțe
- 7.777 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.464 lei
- Datorii
- 2.081 lei
- Capitaluri
- 95.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.438 lei
- Venituri totale
- 50.438 lei
- Cheltuieli totale
- 13.246 lei
- Profit brut
- 37.192 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.630 lei
- Active circulante
- 64.093 lei
- Stocuri
- 490 lei
- Creanțe
- 5.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.747 lei
- Datorii
- 14.635 lei
- Capitaluri
- 59.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.707 lei
- Venituri totale
- 39.707 lei
- Cheltuieli totale
- 10.984 lei
- Profit brut
- 28.723 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.532 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.752 lei
- Stocuri
- 490 lei
- Creanțe
- 4.748 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.514 lei
- Datorii
- 2.419 lei
- Capitaluri
- 44.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.626 lei
- Venituri totale
- 35.626 lei
- Cheltuieli totale
- 1.206 lei
- Profit brut
- 34.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.351 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 756 lei
- Active circulante
- 43.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.587 lei
- Datorii
- 3.262 lei
- Capitaluri
- 40.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.496 lei
- Venituri totale
- 7.496 lei
- Cheltuieli totale
- 21 lei
- Profit brut
- 7.475 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.250 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.865 lei
- Active circulante
- 7.321 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.848 lei
- Datorii
- 1.736 lei
- Capitaluri
- 7.450 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului