RADAL CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Perișor, Comuna Perișor, înmatriculată la 30 noiembrie 2009.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- RADAL CONSTRUCT SRL
- CUI
- 26276698
- Nr. înmatriculare
- J16/1535/2009
- EUID
- ROONRC.J16/1535/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 noiembrie 2009
Sediu social
- Adresă
- Str. PRINCIPALA, nr. 238, Sat Perișor, Comuna Perișor, Dolj
- Localitate
- Sat Perișor, Comuna Perișor, Dolj
- Cod poștal
- 0
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- MANAGEMENTCOMPANY SPRL — lichidator judiciar
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 112.238 lei | -22.362 lei | 4 | 436.247 lei | 990.158 lei | -553.911 lei |
| 2015 | 220.388 lei | -78.061 lei | 8 | 535.327 lei | 1.069.281 lei | -531.549 lei |
| 2014 | 180.570 lei | 39.751 lei | 8 | 892.262 lei | 1.347.524 lei | -453.488 lei |
| 2013 | 23.731 lei | -121.692 lei | 8 | 1.302.638 lei | 1.588.587 lei | -487.989 lei |
| 2012 | 53.560 lei | -104.676 lei | — | 1.656.537 lei | 1.547.031 lei | -312.519 lei |
| 2011 | 65.080 lei | -93.839 lei | 4 | 1.921.834 lei | 1.363.172 lei | -77.622 lei |
| 2010 | 252.278 lei | 12.770 lei | 5 | 2.371.605 lei | 1.510.543 lei | 12.853 lei |
| 2009 | — | -116 lei | — | 759 lei | 675 lei | 84 lei |
Toți indicatorii
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.238 lei
- Venituri totale
- 114.936 lei
- Cheltuieli totale
- 135.053 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.362 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 436.247 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 436.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77 lei
- Datorii
- 990.158 lei
- Capitaluri
- -553.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.388 lei
- Venituri totale
- 224.078 lei
- Cheltuieli totale
- 295.526 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 71.448 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 78.061 lei
- Active imobilizate
- 70.810 lei
- Active circulante
- 464.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 464.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 382 lei
- Datorii
- 1.069.281 lei
- Capitaluri
- -531.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 180.570 lei
- Venituri totale
- 395.394 lei
- Cheltuieli totale
- 350.226 lei
- Profit brut
- 45.168 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 39.751 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 260.287 lei
- Active circulante
- 631.975 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 628.526 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.449 lei
- Datorii
- 1.347.524 lei
- Capitaluri
- -453.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.731 lei
- Venituri totale
- 241.419 lei
- Cheltuieli totale
- 362.399 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.980 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 121.692 lei
- Active imobilizate
- 477.351 lei
- Active circulante
- 825.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 824.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.084 lei
- Datorii
- 1.588.587 lei
- Capitaluri
- -487.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 53.560 lei
- Venituri totale
- 270.666 lei
- Cheltuieli totale
- 375.342 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 104.676 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 104.676 lei
- Active imobilizate
- 694.415 lei
- Active circulante
- 962.122 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 961.263 lei
- Casa și conturi la bănci
- 859 lei
- Datorii
- 1.547.031 lei
- Capitaluri
- -312.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 65.080 lei
- Venituri totale
- 282.246 lei
- Cheltuieli totale
- 376.085 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 93.839 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 93.839 lei
- Active imobilizate
- 911.479 lei
- Active circulante
- 1.010.355 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.006.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.141 lei
- Datorii
- 1.363.172 lei
- Capitaluri
- -77.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 252.278 lei
- Venituri totale
- 252.299 lei
- Cheltuieli totale
- 235.469 lei
- Profit brut
- 16.830 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 12.770 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.128.543 lei
- Active circulante
- 1.243.062 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.242.441 lei
- Casa și conturi la bănci
- 621 lei
- Datorii
- 1.510.543 lei
- Capitaluri
- 12.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 116 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 116 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 116 lei
- Active imobilizate
- 545 lei
- Active circulante
- 214 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13 lei
- Casa și conturi la bănci
- 201 lei
- Datorii
- 675 lei
- Capitaluri
- 84 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înmatriculare la registrul comerțului