R. MONA&STEFI SHOPPING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bîlta, Comuna Runcu, înmatriculată la 21 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- R. MONA&STEFI SHOPPING S.R.L.
- CUI
- 45092195
- Nr. înmatriculare
- J2021001194183
- EUID
- ROONRC.J2021001194183
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Gen. Constantin Șandru, nr. 52, Sat Bîlta, Comuna Runcu, Gorj
- Localitate
- Sat Bîlta, Comuna Runcu, Gorj
- Cod poștal
- 217391
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONAȘCU RAMONA-MONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 101 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Gorj, peste 2% dintre firmele clasei. Locul 8.365 din 8.675 în tot județul, și locul 5.879 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.350 lei | -3.006 lei | 0 | 2.970 lei | 13.228 lei | -10.258 lei |
| 2024 | 1.425 lei | -2.674 lei | 0 | 2.159 lei | 9.410 lei | -7.251 lei |
| 2023 | 2.775 lei | -2.159 lei | 0 | 3.476 lei | 8.054 lei | -4.578 lei |
| 2022 | 5.220 lei | -1.107 lei | 0 | 2.615 lei | 5.034 lei | -2.419 lei |
| 2021 | 235 lei | -1.312 lei | 0 | 3.695 lei | 5.007 lei | -1.312 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.350 lei
- Venituri totale
- 1.350 lei
- Cheltuieli totale
- 4.356 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.006 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.006 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.970 lei
- Stocuri
- 2.849 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 121 lei
- Datorii
- 13.228 lei
- Capitaluri
- -10.258 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.425 lei
- Venituri totale
- 1.425 lei
- Cheltuieli totale
- 4.099 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 2.674 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.674 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.159 lei
- Stocuri
- 1.980 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 179 lei
- Datorii
- 9.410 lei
- Capitaluri
- -7.251 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.775 lei
- Venituri totale
- 2.775 lei
- Cheltuieli totale
- 4.934 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 2.159 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.159 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.476 lei
- Stocuri
- 1.485 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.991 lei
- Datorii
- 8.054 lei
- Capitaluri
- -4.578 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (12 din 12)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (Rev.2, recodificat în 4618, până la 2 sept)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (Rev.2, recodificat în 4712, până la 2 sept)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4740, până la 2 sept)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4762, până la 2 sept)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4763, până la 2 sept)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4764, până la 2 sept)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4771, până la 2 sept)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4772, până la 2 sept)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4775, până la 2 sept)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4777, până la 2 sept)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4763, până la 2 sept)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (Rev.2, recodificat în 8291, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului