R.M.Z. ALUROLLO SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 27 ianuarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- R.M.Z. ALUROLLO SRL
- CUI
- 34020061
- Nr. înmatriculare
- J2015000175353
- EUID
- ROONRC.J2015000175353
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 ianuarie 2015
Sediu social
- Adresă
- IZLAZ, nr. 79/a, CAMERA 3, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300446
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIPOS ZOLTAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 40 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2223, județul Timiș, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 3.882 din 31.408 în tot județul, și locul 3.428 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.931.291 lei | 248.213 lei | 5 | 1.181.364 lei | 394.783 lei | 788.881 lei |
| 2024 | 1.354.125 lei | 122.400 lei | 3 | 749.584 lei | 208.916 lei | 540.668 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2022 | 1.546.058 lei | 164.614 lei | 3 | 653.127 lei | 70.245 lei | 582.882 lei |
| 2020 | 1.269.809 lei | 309.695 lei | 1 | 425.107 lei | 27.694 lei | 397.413 lei |
| 2019 | 1.261.042 lei | 76.192 lei | 1 | 310.518 lei | 222.801 lei | 87.717 lei |
| 2018 | 808.161 lei | 42.533 lei | 3 | 236.888 lei | 225.363 lei | 11.525 lei |
| 2017 | 500.553 lei | -29.304 lei | 2 | 201.087 lei | 232.095 lei | -31.008 lei |
| 2016 | 653.105 lei | -20.525 lei | 2 | 155.186 lei | 156.891 lei | -1.705 lei |
| 2015 | 412.372 lei | 18.620 lei | — | 65.060 lei | 46.240 lei | 18.820 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.931.291 lei
- Venituri totale
- 1.956.008 lei
- Cheltuieli totale
- 1.667.747 lei
- Profit brut
- 288.261 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.213 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 298.208 lei
- Active circulante
- 883.156 lei
- Stocuri
- 750.247 lei
- Creanțe
- 54.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.380 lei
- Datorii
- 394.783 lei
- Capitaluri
- 788.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.354.125 lei
- Venituri totale
- 1.354.250 lei
- Cheltuieli totale
- 1.198.236 lei
- Profit brut
- 156.014 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.400 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.246 lei
- Active circulante
- 704.338 lei
- Stocuri
- 582.048 lei
- Creanțe
- 28.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.706 lei
- Datorii
- 208.916 lei
- Capitaluri
- 540.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.546.058 lei
- Venituri totale
- 1.551.198 lei
- Cheltuieli totale
- 1.372.242 lei
- Profit brut
- 178.956 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.171 lei
- Active circulante
- 547.956 lei
- Stocuri
- 357.267 lei
- Creanțe
- 8.599 lei
- Casa și conturi la bănci
- 182.090 lei
- Datorii
- 70.245 lei
- Capitaluri
- 582.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.269.809 lei
- Venituri totale
- 1.512.116 lei
- Cheltuieli totale
- 1.188.153 lei
- Profit brut
- 323.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 309.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.622 lei
- Active circulante
- 394.485 lei
- Stocuri
- 269.154 lei
- Creanțe
- 271 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.060 lei
- Datorii
- 27.694 lei
- Capitaluri
- 397.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.261.042 lei
- Venituri totale
- 1.261.913 lei
- Cheltuieli totale
- 1.173.111 lei
- Profit brut
- 88.802 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.120 lei
- Active circulante
- 287.398 lei
- Stocuri
- 232.792 lei
- Creanțe
- 3.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.199 lei
- Datorii
- 222.801 lei
- Capitaluri
- 87.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 808.161 lei
- Venituri totale
- 811.063 lei
- Cheltuieli totale
- 760.422 lei
- Profit brut
- 50.641 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.533 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.441 lei
- Active circulante
- 193.447 lei
- Stocuri
- 169.439 lei
- Creanțe
- 11.628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.380 lei
- Datorii
- 225.363 lei
- Capitaluri
- 11.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500.553 lei
- Venituri totale
- 508.499 lei
- Cheltuieli totale
- 532.719 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.220 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.304 lei
- Active imobilizate
- 54.095 lei
- Active circulante
- 146.992 lei
- Stocuri
- 93.959 lei
- Creanțe
- 7.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.655 lei
- Datorii
- 232.095 lei
- Capitaluri
- -31.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 653.105 lei
- Venituri totale
- 674.815 lei
- Cheltuieli totale
- 692.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.579 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.525 lei
- Active imobilizate
- 74.549 lei
- Active circulante
- 80.637 lei
- Stocuri
- 35.404 lei
- Creanțe
- 9.249 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.984 lei
- Datorii
- 156.891 lei
- Capitaluri
- -1.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 412.372 lei
- Venituri totale
- 429.844 lei
- Cheltuieli totale
- 407.162 lei
- Profit brut
- 22.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.620 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.747 lei
- Active circulante
- 54.313 lei
- Stocuri
- 20.611 lei
- Creanțe
- 1.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.608 lei
- Datorii
- 46.240 lei
- Capitaluri
- 18.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1612 · Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1625 · Fabricarea de uși și ferestre din lemn (CAEN Rev.3)
- 1627 · Finisarea articolelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev.3)
- 2224 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 2225 · Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.3)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 2552 · Tratamente termice ale metalelor (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9521 · Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.3)
- 9522 · Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.3)
- 9524 · Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului