R&I CUBA BUILDING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 28 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- R&I CUBA BUILDING S.R.L.
- CUI
- 45134983
- Nr. înmatriculare
- J2021018622402
- EUID
- ROONRC.J2021018622402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- CRAPULUI, nr. 2, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22265
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLTEANU NICUȘOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 324 din 2.591 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, municipiul București, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 13.072 din 132.982 în tot județul, și locul 4.761 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.669.833 lei | 364.320 lei | 21 | 1.941.292 lei | 1.576.866 lei | 364.560 lei |
| 2024 | 3.490.950 lei | 535.381 lei | 15 | 1.646.681 lei | 1.411.181 lei | 235.768 lei |
| 2023 | 2.462.237 lei | -1.178.745 lei | 11 | 625.659 lei | 925.273 lei | -299.614 lei |
| 2022 | 3.408.042 lei | 880.937 lei | 8 | 1.622.490 lei | 743.359 lei | 879.131 lei |
| 2021 | 4.702 lei | -2.006 lei | 1 | 2.003 lei | 3.809 lei | -1.806 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.669.833 lei
- Venituri totale
- 3.515.940 lei
- Cheltuieli totale
- 3.081.995 lei
- Profit brut
- 433.945 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 364.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.941.292 lei
- Stocuri
- 329.106 lei
- Creanțe
- 1.568.488 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.698 lei
- Datorii
- 1.576.866 lei
- Capitaluri
- 364.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.490.950 lei
- Venituri totale
- 4.111.350 lei
- Cheltuieli totale
- 3.502.695 lei
- Profit brut
- 608.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 535.381 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.646.681 lei
- Stocuri
- 502.067 lei
- Creanțe
- 1.067.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.303 lei
- Datorii
- 1.411.181 lei
- Capitaluri
- 235.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.462.237 lei
- Venituri totale
- 2.462.241 lei
- Cheltuieli totale
- 3.616.364 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.154.123 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.178.745 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 625.659 lei
- Stocuri
- 213.928 lei
- Creanțe
- 399.144 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.587 lei
- Datorii
- 925.273 lei
- Capitaluri
- -299.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.408.042 lei
- Venituri totale
- 3.408.044 lei
- Cheltuieli totale
- 2.493.709 lei
- Profit brut
- 914.335 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 880.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.622.490 lei
- Stocuri
- 1.022.018 lei
- Creanțe
- 583.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.962 lei
- Datorii
- 743.359 lei
- Capitaluri
- 879.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.702 lei
- Venituri totale
- 4.702 lei
- Cheltuieli totale
- 6.661 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.959 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.006 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.003 lei
- Datorii
- 3.809 lei
- Capitaluri
- -1.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului