R-BIZ COMERCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Maia, Comuna Maia, înmatriculată la 14 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- R-BIZ COMERCE S.R.L.
- CUI
- 42921264
- Nr. înmatriculare
- J21/338/2020
- EUID
- ROONRC.J21/338/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 august 2020
Sediu social
- Adresă
- ȘOSEAUA URZICENI, nr. 30, Sat Maia, Comuna Maia, Ialomița
- Localitate
- Sat Maia, Comuna Maia, Ialomița
Contact
- Telefon
- 0787 357 458
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROMAN LEONARD-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Ialomița, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 4.642 din 5.009 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.357 lei | -18.803 lei | — | 23.930 lei | 37.342 lei | -13.412 lei |
| 2024 | — | -1.250 lei | — | 5.424 lei | 33 lei | 5.391 lei |
| 2023 | 1.774 lei | -4.957 lei | — | 6.674 lei | 33 lei | 6.641 lei |
| 2022 | 32.893 lei | 11.737 lei | — | 12.475 lei | 877 lei | 11.598 lei |
| 2021 | 43.108 lei | -712 lei | — | 294 lei | 433 lei | -139 lei |
| 2020 | 27.430 lei | 373 lei | — | 10.529 lei | 9.956 lei | 573 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.357 lei
- Venituri totale
- 11.357 lei
- Cheltuieli totale
- 30.160 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.803 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.803 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.930 lei
- Stocuri
- 22.587 lei
- Creanțe
- 637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 706 lei
- Datorii
- 37.342 lei
- Capitaluri
- -13.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.250 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.424 lei
- Stocuri
- 607 lei
- Creanțe
- 386 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.431 lei
- Datorii
- 33 lei
- Capitaluri
- 5.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.774 lei
- Venituri totale
- 1.280 lei
- Cheltuieli totale
- 6.237 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.957 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.674 lei
- Stocuri
- 607 lei
- Creanțe
- 386 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.681 lei
- Datorii
- 33 lei
- Capitaluri
- 6.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului