R&B RISK MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 19 ianuarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- R&B RISK MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 33986094
- Nr. înmatriculare
- J38/30/2015
- EUID
- ROONRC.J38/30/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 ianuarie 2015
Sediu social
- Adresă
- STRAUBING, nr. 100, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240290
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARBU EMANUEL-ROLAND — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 75 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Vâlcea, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 4.047 din 9.337 în tot județul, și locul 3.805 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 268.610 lei | 137.127 lei | 1 | 171.583 lei | 21.715 lei | 149.868 lei |
| 2024 | 353.943 lei | 197.541 lei | 1 | 234.356 lei | 36.615 lei | 197.741 lei |
| 2023 | 292.460 lei | 176.158 lei | 1 | 226.412 lei | 50.054 lei | 176.358 lei |
| 2022 | 223.730 lei | 151.725 lei | 1 | 187.100 lei | 35.175 lei | 151.925 lei |
| 2021 | 206.697 lei | 170.876 lei | 1 | 287.594 lei | 63.989 lei | 223.605 lei |
| 2020 | 187.069 lei | 102.922 lei | 1 | 111.255 lei | 34.526 lei | 76.729 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 5.748 lei | 31.940 lei | -26.192 lei |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 0 | 5.748 lei | 31.940 lei | -26.192 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 0 | 5.748 lei | 31.940 lei | -26.192 lei |
| 2016 | 13.999 lei | -3.107 lei | 1 | 5.748 lei | 31.940 lei | -26.192 lei |
| 2015 | 45.220 lei | -23.285 lei | — | 8.410 lei | 31.495 lei | -23.085 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.610 lei
- Venituri totale
- 268.617 lei
- Cheltuieli totale
- 129.207 lei
- Profit brut
- 139.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 171.583 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.623 lei
- Datorii
- 21.715 lei
- Capitaluri
- 149.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 353.943 lei
- Venituri totale
- 353.946 lei
- Cheltuieli totale
- 151.221 lei
- Profit brut
- 202.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 197.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 234.356 lei
- Stocuri
- 1.160 lei
- Creanțe
- 167.732 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.464 lei
- Datorii
- 36.615 lei
- Capitaluri
- 197.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.460 lei
- Venituri totale
- 292.464 lei
- Cheltuieli totale
- 113.595 lei
- Profit brut
- 178.869 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 176.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 226.412 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 160.307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.105 lei
- Datorii
- 50.054 lei
- Capitaluri
- 176.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 223.730 lei
- Venituri totale
- 223.733 lei
- Cheltuieli totale
- 69.771 lei
- Profit brut
- 153.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 187.100 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 98.202 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.898 lei
- Datorii
- 35.175 lei
- Capitaluri
- 151.925 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.697 lei
- Venituri totale
- 238.598 lei
- Cheltuieli totale
- 65.441 lei
- Profit brut
- 173.157 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287.594 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.436 lei
- Casa și conturi la bănci
- 274.158 lei
- Datorii
- 63.989 lei
- Capitaluri
- 223.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.069 lei
- Venituri totale
- 187.126 lei
- Cheltuieli totale
- 82.333 lei
- Profit brut
- 104.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 111.255 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.380 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.875 lei
- Datorii
- 34.526 lei
- Capitaluri
- 76.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 810 lei
- Active circulante
- 4.938 lei
- Stocuri
- 4.514 lei
- Creanțe
- 346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 31.940 lei
- Capitaluri
- -26.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 810 lei
- Active circulante
- 4.938 lei
- Stocuri
- 4.514 lei
- Creanțe
- 346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 31.940 lei
- Capitaluri
- -26.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 810 lei
- Active circulante
- 4.938 lei
- Stocuri
- 4.514 lei
- Creanțe
- 346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 31.940 lei
- Capitaluri
- -26.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.999 lei
- Venituri totale
- 13.999 lei
- Cheltuieli totale
- 16.686 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.687 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.107 lei
- Active imobilizate
- 810 lei
- Active circulante
- 4.938 lei
- Stocuri
- 4.514 lei
- Creanțe
- 346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 31.940 lei
- Capitaluri
- -26.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.220 lei
- Venituri totale
- 45.220 lei
- Cheltuieli totale
- 67.148 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.928 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.285 lei
- Active imobilizate
- 810 lei
- Active circulante
- 7.600 lei
- Stocuri
- 7.155 lei
- Creanțe
- 346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99 lei
- Datorii
- 31.495 lei
- Capitaluri
- -23.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 191 de cumpărături directe, de la 95 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 234 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Mihaesti3 atribuiri · cel mult 24 mii lei
- SOCIETATEA SALPITFLOR GREEN SA4 atribuiri · cel mult 16 mii lei
- Liceul "Preda Buzescu"6 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- ORASUL PANCIU2 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- COMUNA PAUSESTI MAGLASI7 atribuiri · cel mult 5 mii lei
- UNIVERSITATEA DIN PITESTI4 atribuiri · cel mult 5 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Analiza de risc la securitate fizica
600 lei · SCOALA GIMNAZIALA STOENESTI · CPV 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
1.000 lei · COMUNA TEIU (PRIMARIA) · CPV 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Analiza de risc la securitate fizica
500 lei · Comuna Cateasca (Primaria Cateasca) · CPV 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Analiza de risc la securitate fizica
1.600 lei · COMUNA BUNESTI · CPV 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Analiza de risc la securitate fizica
650 lei · Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca · CPV 71317000-3 Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 15 ianuarie 2021 și 25 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului