QUIZ VET RX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 5 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- QUIZ VET RX S.R.L.
- CUI
- 40930487
- Nr. înmatriculare
- J2019001074031
- EUID
- ROONRC.J2019001074031
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- POPA ȘAPCĂ, nr. 11, bl. P2, sc. B, et. III, ap. 15, Camera 1, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110150
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MITRA MIHAI-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 61 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Argeș, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 17.629 din 20.058 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.180 lei | -5.580 lei | — | 2.047 lei | 78.777 lei | -76.730 lei |
| 2024 | 32.953 lei | 5.305 lei | — | 6.645 lei | 77.795 lei | -71.150 lei |
| 2023 | 22.200 lei | -49.928 lei | 1 | 4.422 lei | 80.877 lei | -76.455 lei |
| 2022 | 19.586 lei | -27.823 lei | 1 | 19.944 lei | 46.470 lei | -26.526 lei |
| 2021 | 85.796 lei | 6.861 lei | — | 31.703 lei | 30.406 lei | 1.297 lei |
| 2020 | 88.075 lei | 9.593 lei | — | 28.349 lei | 33.913 lei | -5.564 lei |
| 2019 | — | -15.357 lei | — | 17.902 lei | 33.059 lei | -15.157 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.180 lei
- Venituri totale
- 19.180 lei
- Cheltuieli totale
- 24.760 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.580 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.580 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.047 lei
- Stocuri
- 2 lei
- Creanțe
- 96 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.949 lei
- Datorii
- 78.777 lei
- Capitaluri
- -76.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.953 lei
- Venituri totale
- 32.994 lei
- Cheltuieli totale
- 26.678 lei
- Profit brut
- 6.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.645 lei
- Stocuri
- 2 lei
- Creanțe
- 222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.421 lei
- Datorii
- 77.795 lei
- Capitaluri
- -71.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.200 lei
- Venituri totale
- 22.200 lei
- Cheltuieli totale
- 71.900 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.928 lei
- Active imobilizate
- 583 lei
- Active circulante
- 3.839 lei
- Stocuri
- 2 lei
- Creanțe
- 1.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.485 lei
- Datorii
- 80.877 lei
- Capitaluri
- -76.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului