QUEEN STYLE ADINA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Borcea, Comuna Borcea, înmatriculată la 30 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- QUEEN STYLE ADINA S.R.L.
- CUI
- 43119448
- Nr. înmatriculare
- J2020000548511
- EUID
- ROONRC.J2020000548511
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- BACULUI, nr. 61, Sat Borcea, Comuna Borcea, Călărași
- Localitate
- Sat Borcea, Comuna Borcea, Călărași
- Cod poștal
- 917015
Contact
- Telefon
- 0720 955 159
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 9 septembrie 2025. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COSTACHE GEORGIANA MIOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 54 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Călărași, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 5.217 din 5.444 în tot județul, și locul 2.059 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 168%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.473 lei | -18.119 lei | 1 | 16.195 lei | 60.784 lei | -44.589 lei |
| 2024 | 1.295 lei | -13.757 lei | 1 | 17.655 lei | 44.126 lei | -26.471 lei |
| 2023 | 2.305 lei | 1.272 lei | — | 19.658 lei | 32.371 lei | -12.713 lei |
| 2022 | 4.496 lei | 2.908 lei | — | 18.144 lei | 32.129 lei | -13.985 lei |
| 2021 | 2.726 lei | -6.053 lei | 1 | 20.607 lei | 37.500 lei | -16.893 lei |
| 2020 | 1.770 lei | -11.040 lei | 1 | 10.257 lei | 21.097 lei | -10.840 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.473 lei
- Venituri totale
- 3.473 lei
- Cheltuieli totale
- 21.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.119 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.119 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 15.873 lei
- Stocuri
- 15.356 lei
- Creanțe
- 125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 392 lei
- Datorii
- 60.784 lei
- Capitaluri
- -44.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.295 lei
- Venituri totale
- 1.295 lei
- Cheltuieli totale
- 15.052 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.757 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.757 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 17.333 lei
- Stocuri
- 16.547 lei
- Creanțe
- 125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 661 lei
- Datorii
- 44.126 lei
- Capitaluri
- -26.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.305 lei
- Venituri totale
- 2.305 lei
- Cheltuieli totale
- 791 lei
- Profit brut
- 1.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 19.336 lei
- Stocuri
- 16.993 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.343 lei
- Datorii
- 32.371 lei
- Capitaluri
- -12.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.496 lei
- Venituri totale
- 4.496 lei
- Cheltuieli totale
- 1.543 lei
- Profit brut
- 2.953 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 17.822 lei
- Stocuri
- 17.784 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38 lei
- Datorii
- 32.129 lei
- Capitaluri
- -13.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.726 lei
- Venituri totale
- 2.726 lei
- Cheltuieli totale
- 8.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.025 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.053 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 20.285 lei
- Stocuri
- 19.327 lei
- Creanțe
- 16 lei
- Casa și conturi la bănci
- 942 lei
- Datorii
- 37.500 lei
- Capitaluri
- -16.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.770 lei
- Venituri totale
- 1.770 lei
- Cheltuieli totale
- 12.792 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.022 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.040 lei
- Active imobilizate
- 322 lei
- Active circulante
- 9.935 lei
- Stocuri
- 9.163 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 772 lei
- Datorii
- 21.097 lei
- Capitaluri
- -10.840 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului