QUANTUMX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 14 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- QUANTUMX S.R.L.
- CUI
- 48784069
- Nr. înmatriculare
- J2023003098135
- EUID
- ROONRC.J2023003098135
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- POPORULUI, et. 1, CAMERA 4, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- URSU ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 44 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5221, județul Constanța, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 16.676 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 301%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.132 lei | -12.117 lei | 1 | 122.996 lei | 148.803 lei | -24.707 lei |
| 2024 | 32.482 lei | -45.452 lei | 1 | 109.702 lei | 123.592 lei | -12.790 lei |
| 2023 | 47.200 lei | 32.889 lei | 1 | 76.335 lei | 43.446 lei | 32.889 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.132 lei
- Venituri totale
- 130.132 lei
- Cheltuieli totale
- 142.249 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.117 lei
- Active imobilizate
- 55.366 lei
- Active circulante
- 67.630 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.793 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.837 lei
- Datorii
- 148.803 lei
- Capitaluri
- -24.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.482 lei
- Venituri totale
- 32.482 lei
- Cheltuieli totale
- 77.934 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.452 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.452 lei
- Active imobilizate
- 90.411 lei
- Active circulante
- 19.291 lei
- Stocuri
- 1.888 lei
- Creanțe
- 16.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.372 lei
- Datorii
- 123.592 lei
- Capitaluri
- -12.790 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.200 lei
- Venituri totale
- 47.200 lei
- Cheltuieli totale
- 9.608 lei
- Profit brut
- 37.592 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.102 lei
- Active circulante
- 53.233 lei
- Stocuri
- 21.763 lei
- Creanțe
- 26.775 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.695 lei
- Datorii
- 43.446 lei
- Capitaluri
- 32.889 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului