QUANTUM PEAK TECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 16 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- QUANTUM PEAK TECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
- CUI
- 50715699
- Nr. înmatriculare
- J2024031809003
- EUID
- ROONRC.J2024031809003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- GAZELEI, nr. 57, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Contact
- Telefon
- 0754 268 704
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 octombrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MARIN FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.444 din 3.735 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, municipiul București, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 117.242 din 132.176 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.529 lei | 1.912 lei | — | 4.486 lei | 4.086 lei | 400 lei |
| 2024 | — | -1.512 lei | — | 4.533 lei | 6.045 lei | -1.512 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.529 lei
- Venituri totale
- 16.529 lei
- Cheltuieli totale
- 14.543 lei
- Profit brut
- 1.986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.912 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.486 lei
- Datorii
- 4.086 lei
- Capitaluri
- 400 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.512 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.512 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.512 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.533 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.500 lei
- Datorii
- 6.045 lei
- Capitaluri
- -1.512 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului