QUALITY BTL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Otopeni, Oraș Otopeni, înmatriculată la 16 iunie 2010.
Identitate
- Denumire legală
- QUALITY BTL SRL
- CUI
- 17685863
- Nr. înmatriculare
- J23/1766/2010
- EUID
- ROONRC.J23/1766/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2010
Sediu social
- Adresă
- Str. IANCU JIANU, nr. 30F, Loc. Otopeni, Oraș Otopeni, Ilfov
- Localitate
- Loc. Otopeni, Oraș Otopeni, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GHEORGHE ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -632 lei | — | 81.080 lei | 5.284 lei | 75.796 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 81.080 lei | 4.652 lei | 76.428 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 72.804 lei | -3.624 lei | 76.428 lei |
| 2022 | — | -560 lei | — | 72.804 lei | -3.624 lei | 76.428 lei |
| 2021 | — | 3.775 lei | — | 330.139 lei | 253.151 lei | 76.988 lei |
| 2020 | 48.228 lei | -97.284 lei | 1 | 728.511 lei | 2.798 lei | 725.713 lei |
| 2019 | 171.348 lei | 41.973 lei | 2 | 931.199 lei | 108.202 lei | 822.997 lei |
| 2018 | 206.941 lei | 77.371 lei | 2 | 897.439 lei | 116.415 lei | 781.024 lei |
| 2017 | 170.699 lei | 70.393 lei | 1 | 833.163 lei | 129.510 lei | 703.653 lei |
| 2016 | 304.567 lei | 29.730 lei | 2 | 774.679 lei | 141.419 lei | 633.260 lei |
| 2015 | 554.598 lei | 174.534 lei | 4 | 782.180 lei | 178.650 lei | 603.530 lei |
| 2014 | 436.743 lei | 2.095 lei | — | 569.335 lei | 141.246 lei | 428.996 lei |
| 2013 | 655.917 lei | 65.373 lei | 2 | 668.647 lei | 242.261 lei | 426.901 lei |
| 2012 | 710.201 lei | 22.581 lei | 1 | 538.129 lei | 82.709 lei | 456.766 lei |
| 2011 | 1.221.834 lei | 103.608 lei | 2 | 648.268 lei | 215.006 lei | 434.186 lei |
| 2010 | 363.700 lei | -49.128 lei | 1 | 493.096 lei | 163.461 lei | 330.578 lei |
| 2009 | 1.188.246 lei | 4.767 lei | 5 | 553.500 lei | 129.396 lei | 437.638 lei |
| 2008 | 1.480.872 lei | 183.803 lei | 10 | 644.306 lei | 217.203 lei | 432.871 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 632 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 632 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 632 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 81.080 lei
- Stocuri
- 378 lei
- Creanțe
- 80.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12 lei
- Datorii
- 5.284 lei
- Capitaluri
- 75.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 81.080 lei
- Stocuri
- 378 lei
- Creanțe
- 80.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12 lei
- Datorii
- 4.652 lei
- Capitaluri
- 76.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.804 lei
- Stocuri
- 378 lei
- Creanțe
- 72.676 lei
- Casa și conturi la bănci
- -250 lei
- Datorii
- -3.624 lei
- Capitaluri
- 76.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 560 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 560 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 560 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.804 lei
- Stocuri
- 378 lei
- Creanțe
- 72.676 lei
- Casa și conturi la bănci
- -250 lei
- Datorii
- -3.624 lei
- Capitaluri
- 76.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 6.155 lei
- Cheltuieli totale
- 2.195 lei
- Profit brut
- 3.960 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 530 lei
- Active circulante
- 329.609 lei
- Stocuri
- 378 lei
- Creanțe
- 72.676 lei
- Casa și conturi la bănci
- 256.555 lei
- Datorii
- 253.151 lei
- Capitaluri
- 76.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.228 lei
- Venituri totale
- 137.245 lei
- Cheltuieli totale
- 231.471 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 94.226 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 97.284 lei
- Active imobilizate
- 1.589 lei
- Active circulante
- 726.922 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 655.540 lei
- Datorii
- 2.798 lei
- Capitaluri
- 725.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.348 lei
- Venituri totale
- 172.759 lei
- Cheltuieli totale
- 129.058 lei
- Profit brut
- 43.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.973 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.999 lei
- Active circulante
- 881.200 lei
- Stocuri
- 17.221 lei
- Creanțe
- 207.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 656.758 lei
- Datorii
- 108.202 lei
- Capitaluri
- 822.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.941 lei
- Venituri totale
- 208.335 lei
- Cheltuieli totale
- 128.881 lei
- Profit brut
- 79.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.970 lei
- Active circulante
- 831.469 lei
- Stocuri
- 13.650 lei
- Creanțe
- 202.140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 615.679 lei
- Datorii
- 116.415 lei
- Capitaluri
- 781.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.699 lei
- Venituri totale
- 170.785 lei
- Cheltuieli totale
- 97.944 lei
- Profit brut
- 72.841 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 84.590 lei
- Active circulante
- 748.573 lei
- Stocuri
- 6.766 lei
- Creanțe
- 202.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 539.156 lei
- Datorii
- 129.510 lei
- Capitaluri
- 703.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 304.567 lei
- Venituri totale
- 304.942 lei
- Cheltuieli totale
- 267.347 lei
- Profit brut
- 37.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 103.209 lei
- Active circulante
- 671.470 lei
- Stocuri
- 5.216 lei
- Creanțe
- 215.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 451.223 lei
- Datorii
- 141.419 lei
- Capitaluri
- 633.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 554.598 lei
- Venituri totale
- 570.038 lei
- Cheltuieli totale
- 389.188 lei
- Profit brut
- 180.850 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 174.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.151 lei
- Active circulante
- 730.029 lei
- Stocuri
- 1.502 lei
- Creanțe
- 343.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 385.453 lei
- Datorii
- 178.650 lei
- Capitaluri
- 603.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 436.743 lei
- Venituri totale
- 436.746 lei
- Cheltuieli totale
- 432.636 lei
- Profit brut
- 4.110 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.095 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.395 lei
- Active circulante
- 480.940 lei
- Stocuri
- 1.307 lei
- Creanțe
- 224.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 255.304 lei
- Datorii
- 141.246 lei
- Capitaluri
- 428.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 655.917 lei
- Venituri totale
- 656.335 lei
- Cheltuieli totale
- 575.943 lei
- Profit brut
- 80.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 109.702 lei
- Active circulante
- 558.945 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 307.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.617 lei
- Datorii
- 242.261 lei
- Capitaluri
- 426.901 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 710.201 lei
- Venituri totale
- 744.072 lei
- Cheltuieli totale
- 714.725 lei
- Profit brut
- 29.347 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.581 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.965 lei
- Active circulante
- 399.164 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 129.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 269.812 lei
- Datorii
- 82.709 lei
- Capitaluri
- 456.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.221.834 lei
- Venituri totale
- 1.229.766 lei
- Cheltuieli totale
- 1.103.359 lei
- Profit brut
- 126.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.608 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 174.491 lei
- Active circulante
- 473.777 lei
- Stocuri
- 80 lei
- Creanțe
- 239.994 lei
- Casa și conturi la bănci
- 233.703 lei
- Datorii
- 215.006 lei
- Capitaluri
- 434.186 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 363.700 lei
- Venituri totale
- 430.711 lei
- Cheltuieli totale
- 463.264 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 32.553 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 49.128 lei
- Active imobilizate
- 213.362 lei
- Active circulante
- 279.734 lei
- Stocuri
- 302 lei
- Creanțe
- 226.654 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.778 lei
- Datorii
- 163.461 lei
- Capitaluri
- 330.578 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.188.246 lei
- Venituri totale
- 1.189.568 lei
- Cheltuieli totale
- 1.153.732 lei
- Profit brut
- 35.836 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 4.767 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 360.010 lei
- Active circulante
- 193.490 lei
- Stocuri
- 3.016 lei
- Creanțe
- 144.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.905 lei
- Datorii
- 129.396 lei
- Capitaluri
- 437.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.480.872 lei
- Venituri totale
- 1.481.919 lei
- Cheltuieli totale
- 1.262.236 lei
- Profit brut
- 219.683 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 183.803 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 225.726 lei
- Active circulante
- 418.580 lei
- Stocuri
- 9.828 lei
- Creanțe
- 369.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.014 lei
- Datorii
- 217.203 lei
- Capitaluri
- 432.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Activități autorizate (CAEN)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6010 · Activități de difuzare a programelor de radio (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2005
- Înregistrare în scopuri de TVA