QUALIA COMMUNICATION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 1 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- QUALIA COMMUNICATION S.R.L.
- CUI
- 42710623
- Nr. înmatriculare
- J22/1419/2020
- EUID
- ROONRC.J22/1419/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU CEL BUN, nr. 50, bl. B1-2, et. 5, ap. 18, tr. 2, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700603
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETREA ALINA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 71 din 110 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7410, județul Iași, peste 36% dintre firmele clasei. Locul 19.055 din 25.162 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.547 lei | 41.541 lei | — | 104.700 lei | 62.839 lei | 41.861 lei |
| 2024 | 82.899 lei | 62.410 lei | — | 65.398 lei | 2.378 lei | 63.020 lei |
| 2023 | 61.144 lei | 47.236 lei | — | 95.912 lei | 3.102 lei | 92.810 lei |
| 2022 | 45.817 lei | 35.533 lei | — | 45.574 lei | 0 lei | 45.574 lei |
| 2021 | 67.766 lei | 37.870 lei | — | 42.289 lei | 242 lei | 42.047 lei |
| 2020 | 4.100 lei | 3.977 lei | — | 4.300 lei | 123 lei | 4.177 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.547 lei
- Venituri totale
- 61.241 lei
- Cheltuieli totale
- 11.610 lei
- Profit brut
- 49.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.700 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.797 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.903 lei
- Datorii
- 62.839 lei
- Capitaluri
- 41.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.899 lei
- Venituri totale
- 82.899 lei
- Cheltuieli totale
- 8.601 lei
- Profit brut
- 74.298 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.398 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.542 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.856 lei
- Datorii
- 2.378 lei
- Capitaluri
- 63.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.144 lei
- Venituri totale
- 61.144 lei
- Cheltuieli totale
- 5.831 lei
- Profit brut
- 55.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.236 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.912 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38.954 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.958 lei
- Datorii
- 3.102 lei
- Capitaluri
- 92.810 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.817 lei
- Venituri totale
- 45.817 lei
- Cheltuieli totale
- 8.910 lei
- Profit brut
- 36.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.533 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.574 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.075 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 45.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.766 lei
- Venituri totale
- 67.766 lei
- Cheltuieli totale
- 28.108 lei
- Profit brut
- 39.658 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.289 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.077 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.212 lei
- Datorii
- 242 lei
- Capitaluri
- 42.047 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.100 lei
- Venituri totale
- 4.100 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 4.100 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.977 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.300 lei
- Datorii
- 123 lei
- Capitaluri
- 4.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului