QEURO DISTRIBUTIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 26 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- QEURO DISTRIBUTIE S.R.L.
- CUI
- 45291368
- Nr. înmatriculare
- J2021020987409
- EUID
- ROONRC.J2021020987409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PARCULUI, nr. 83W, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12329
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU BOGDAN-OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.196 din 1.380 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, municipiul București, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 105.277 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 82%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.151 lei | 818 lei | 1 | 347.652 lei | 343.721 lei | 3.931 lei |
| 2024 | 297.862 lei | 1.913 lei | 1 | 400.691 lei | 397.578 lei | 3.113 lei |
| 2023 | 566.866 lei | 118.574 lei | 1 | 419.671 lei | 49.716 lei | 369.955 lei |
| 2022 | 2.033.779 lei | 252.013 lei | 1 | 424.411 lei | 173.029 lei | 251.382 lei |
| 2021 | — | -1.631 lei | 1 | 1.054 lei | 1.685 lei | -631 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.151 lei
- Venituri totale
- 52.152 lei
- Cheltuieli totale
- 51.205 lei
- Profit brut
- 947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 347.652 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 347.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 607 lei
- Datorii
- 343.721 lei
- Capitaluri
- 3.931 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.862 lei
- Venituri totale
- 298.948 lei
- Cheltuieli totale
- 296.692 lei
- Profit brut
- 2.256 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.913 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 400.691 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 399.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.556 lei
- Datorii
- 397.578 lei
- Capitaluri
- 3.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 566.866 lei
- Venituri totale
- 596.825 lei
- Cheltuieli totale
- 473.182 lei
- Profit brut
- 123.643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 419.671 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 314.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.870 lei
- Datorii
- 49.716 lei
- Capitaluri
- 369.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 30 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului