PYGMALION CHILDREN CARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, înmatriculată la 19 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PYGMALION CHILDREN CARE S.R.L.
- CUI
- 46676214
- Nr. înmatriculare
- J35/3866/2022
- EUID
- ROONRC.J35/3866/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 august 2022
Sediu social
- Adresă
- BRATEȘ, nr. 6A, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Localitate
- Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Cod poștal
- 307200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 07.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAI ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 421 din 431 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Timiș, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 30.269 din 31.251 în tot județul, și locul 22.937 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -2.094 lei | 0 | 36.459 lei | 7.028 lei | 29.431 lei |
| 2024 | 10 lei | -10.501 lei | 0 | 86.943 lei | 1.521 lei | 85.422 lei |
| 2023 | 297.443 lei | 95.305 lei | 2 | 119.834 lei | 24.368 lei | 95.922 lei |
| 2022 | 169.910 lei | 146.020 lei | 0 | 156.684 lei | 10.464 lei | 146.220 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.094 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.094 lei
- Active imobilizate
- 2.084 lei
- Active circulante
- 34.375 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 34.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 7.028 lei
- Capitaluri
- 29.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10 lei
- Venituri totale
- 10 lei
- Cheltuieli totale
- 10.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.501 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.501 lei
- Active imobilizate
- 3.821 lei
- Active circulante
- 83.122 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 64.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.747 lei
- Datorii
- 1.521 lei
- Capitaluri
- 85.422 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.443 lei
- Venituri totale
- 297.446 lei
- Cheltuieli totale
- 199.370 lei
- Profit brut
- 98.076 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.558 lei
- Active circulante
- 114.276 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 63.144 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.132 lei
- Datorii
- 24.368 lei
- Capitaluri
- 95.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului