PV ELEKTRO SOLAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 21 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PV ELEKTRO SOLAR S.R.L.
- CUI
- 43476610
- Nr. înmatriculare
- J35/3801/2020
- EUID
- ROONRC.J35/3801/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- DR. GRIGORE T. POPA, nr. 61A, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300291
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DULCĂ MARIUS ADRIAN — administrator
- NEMETH ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 250 din 426 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4321, județul Timiș, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 15.233 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.134 lei | 80.166 lei | 1 | 107.112 lei | 72.631 lei | 34.504 lei |
| 2024 | 245.644 lei | -46.022 lei | 3 | 116.063 lei | 161.750 lei | -45.662 lei |
| 2023 | 571.865 lei | 177.197 lei | 4 | 225.828 lei | 21.647 lei | 204.181 lei |
| 2022 | 930.073 lei | 155.665 lei | 3 | 184.854 lei | 28.829 lei | 156.025 lei |
| 2021 | 429.563 lei | 40.471 lei | 3 | 86.017 lei | 18.712 lei | 67.305 lei |
| 2020 | 27.355 lei | 26.534 lei | — | 27.838 lei | 1.004 lei | 26.834 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.134 lei
- Venituri totale
- 245.208 lei
- Cheltuieli totale
- 162.639 lei
- Profit brut
- 82.569 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.166 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.768 lei
- Active circulante
- 72.344 lei
- Stocuri
- 20.407 lei
- Creanțe
- 34.854 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.083 lei
- Datorii
- 72.631 lei
- Capitaluri
- 34.504 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.644 lei
- Venituri totale
- 245.644 lei
- Cheltuieli totale
- 289.210 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.566 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.022 lei
- Active imobilizate
- 70.048 lei
- Active circulante
- 46.015 lei
- Stocuri
- 18.349 lei
- Creanțe
- 635 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.031 lei
- Datorii
- 161.750 lei
- Capitaluri
- -45.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 571.865 lei
- Venituri totale
- 572.173 lei
- Cheltuieli totale
- 390.116 lei
- Profit brut
- 182.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.398 lei
- Active circulante
- 120.430 lei
- Stocuri
- 16.932 lei
- Creanțe
- 983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.515 lei
- Datorii
- 21.647 lei
- Capitaluri
- 204.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 930.073 lei
- Venituri totale
- 930.153 lei
- Cheltuieli totale
- 765.373 lei
- Profit brut
- 164.780 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.792 lei
- Active circulante
- 107.062 lei
- Stocuri
- 30.409 lei
- Creanțe
- 56.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.971 lei
- Datorii
- 28.829 lei
- Capitaluri
- 156.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 429.563 lei
- Venituri totale
- 430.126 lei
- Cheltuieli totale
- 385.875 lei
- Profit brut
- 44.251 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.471 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 85.895 lei
- Stocuri
- 6.125 lei
- Creanțe
- 8.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.273 lei
- Datorii
- 18.712 lei
- Capitaluri
- 67.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.355 lei
- Venituri totale
- 27.355 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 27.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 183 lei
- Active circulante
- 27.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.463 lei
- Datorii
- 1.004 lei
- Capitaluri
- 26.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului