PURPLE HERON S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 28 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- PURPLE HERON S.R.L.
- CUI
- 36369310
- Nr. înmatriculare
- J40/10169/2016
- EUID
- ROONRC.J40/10169/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, nr. 16, bl. 21, sc. D, et. 9, ap. 177, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40365
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIŞAN ANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 6.367 lei | 9.609 lei | -3.242 lei |
| 2024 | — | -450 lei | — | 6.367 lei | 9.609 lei | -3.242 lei |
| 2023 | — | -1.065 lei | — | 6.367 lei | 9.159 lei | -2.792 lei |
| 2022 | 195.700 lei | 185.862 lei | — | 187.548 lei | 3.413 lei | 184.135 lei |
| 2021 | 137.950 lei | 131.367 lei | — | 305.097 lei | 2.055 lei | 303.042 lei |
| 2020 | 146.280 lei | 136.448 lei | — | 274.699 lei | 3.024 lei | 271.675 lei |
| 2019 | 153.830 lei | 134.716 lei | — | 136.845 lei | 1.618 lei | 135.227 lei |
| 2018 | 128.936 lei | 100.637 lei | — | 181.872 lei | 1.361 lei | 180.511 lei |
| 2017 | 107.880 lei | 79.658 lei | — | 82.344 lei | 2.470 lei | 79.874 lei |
| 2016 | 56.670 lei | 45.015 lei | — | 49.853 lei | 4.638 lei | 45.215 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.777 lei
- Datorii
- 9.609 lei
- Capitaluri
- -3.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 450 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 450 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.777 lei
- Datorii
- 9.609 lei
- Capitaluri
- -3.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.065 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.065 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.777 lei
- Datorii
- 9.159 lei
- Capitaluri
- -2.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.700 lei
- Venituri totale
- 195.700 lei
- Cheltuieli totale
- 4.084 lei
- Profit brut
- 191.616 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 185.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 187.548 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 112.289 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.259 lei
- Datorii
- 3.413 lei
- Capitaluri
- 184.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.950 lei
- Venituri totale
- 137.950 lei
- Cheltuieli totale
- 2.941 lei
- Profit brut
- 135.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 131.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.769 lei
- Active circulante
- 303.328 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.626 lei
- Datorii
- 2.055 lei
- Capitaluri
- 303.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.280 lei
- Venituri totale
- 146.280 lei
- Cheltuieli totale
- 5.751 lei
- Profit brut
- 140.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.769 lei
- Active circulante
- 272.930 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 257.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.432 lei
- Datorii
- 3.024 lei
- Capitaluri
- 271.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.830 lei
- Venituri totale
- 153.830 lei
- Cheltuieli totale
- 14.499 lei
- Profit brut
- 139.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.716 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.769 lei
- Active circulante
- 135.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 117.454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.622 lei
- Datorii
- 1.618 lei
- Capitaluri
- 135.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.936 lei
- Venituri totale
- 128.936 lei
- Cheltuieli totale
- 24.391 lei
- Profit brut
- 104.545 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.637 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.769 lei
- Active circulante
- 180.103 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.097 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.006 lei
- Datorii
- 1.361 lei
- Capitaluri
- 180.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 107.880 lei
- Venituri totale
- 107.880 lei
- Cheltuieli totale
- 13.048 lei
- Profit brut
- 94.832 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.658 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.637 lei
- Active circulante
- 76.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.607 lei
- Datorii
- 2.470 lei
- Capitaluri
- 79.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 56.670 lei
- Venituri totale
- 56.670 lei
- Cheltuieli totale
- 3.088 lei
- Profit brut
- 53.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.052 lei
- Active circulante
- 46.801 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.721 lei
- Datorii
- 4.638 lei
- Capitaluri
- 45.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului