PURE WHITE MANDALA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 25 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PURE WHITE MANDALA S.R.L.
- CUI
- 47243189
- Nr. înmatriculare
- J18/1442/2022
- EUID
- ROONRC.J18/1442/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- VÂRFUL MÂNDRA, nr. 3, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Cod poștal
- 210102
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BORUGĂ DRAGOȘ-CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Gorj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | 0 | 1.186 lei | 1.696 lei | -510 lei |
| 2024 | 1.338 lei | 633 lei | 0 | 1.427 lei | 1.936 lei | -509 lei |
| 2023 | 8.115 lei | -1.212 lei | 0 | 725 lei | 1.867 lei | -1.142 lei |
| 2022 | 232 lei | 70 lei | 0 | 197 lei | 127 lei | 70 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.186 lei
- Datorii
- 1.696 lei
- Capitaluri
- -510 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.338 lei
- Venituri totale
- 1.338 lei
- Cheltuieli totale
- 584 lei
- Profit brut
- 754 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 633 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.427 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.427 lei
- Datorii
- 1.936 lei
- Capitaluri
- -509 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.115 lei
- Venituri totale
- 8.115 lei
- Cheltuieli totale
- 9.327 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.212 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.212 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 725 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51 lei
- Casa și conturi la bănci
- 674 lei
- Datorii
- 1.867 lei
- Capitaluri
- -1.142 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232 lei
- Venituri totale
- 232 lei
- Cheltuieli totale
- 155 lei
- Profit brut
- 77 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 70 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 197 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 197 lei
- Datorii
- 127 lei
- Capitaluri
- 70 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului